Türkiye'nin en iyi haber sitesi

500 çalışana yılda 16 bin saat eğitim

Hapimag Grubu'nun Bodrum'daki oteli Sea Garden Resort, yaklaşık 500 personeline yılda toplam 16 bin saat eğitim verince HolidayCheck.com'un müşteri memnuniyetinde ilk sıraya oturdu

Giriş Tarihi: 10.5.2015
500 çalışana yılda 16 bin saat eğitim
İsviçre merkezli Hapimag grubunun, Bodrum-Yalıçiftlik'te, 191 dönüm yeşil arazi üzerine kurulu en büyük tesisi olan Hapimag Sea Garden Resort, yaklaşık 500 çalışanına yılda 16 bin saat eğitim vererek, dünyanın en fazla takip edilen seyahat uygulamalarından HolidayCheck.com tarafından müşteri memnuniyetinde zirveye oturdu. Bu sayede Sea Garden Bodrum, hizmet kalitesiyle, dünyanın dört bir yanından üyeleri bulunan ve Avrupalı misafirler tarafından en çok takip edilen seyahat uygulaması HolidayCheck.com'dan yüzde 97 memnuniyet oranı aldı.

PERSONEL EĞİTİMİ ÖNCELİKLİ KONU
Sea Garden Genel Müdürü Kerem Demirkol, personel alımı yaparken, her zaman güleryüzlü, problem çözmeye odaklı, yardımcı bireyler olmasına dikkat ettiklerini söyleyerek, "Bu nedenle de personel eğitimlerine çok önem veriyoruz. Her yıl eğitim alanına önemli yatırım yapıyor ve tüm planlarımızı bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Bunun karşılığını da müşterilerimizden olumlu yorumlarla alıyor olmak, bizleri mutlu ediyor" dedi.

EĞİTİMCİ YE DE EĞİTİM VERİLDİ
Tesiste nisan ayında gerçekleştirilen Train the Trainer (Eğitimcinin Eğitimi) kursunda ise tüm departman yöneticilerine, öncelikle yönetim becerileri ve kişisel gelişim konularında eğitim verildi. Eğitim konu başlıkları şu şekilde oldu: Zaman Yönetimi ve delegasyonu, Planlama ve önceliklerin belirlenmesi, Stress Yönetimi, Problem Çözme ve Karar Alma, Proaktif Liderlik, Pazarlık etme ve başkalarını olumlu şekilde etkileme, İletişim, Koçluk ve Danışmanlık.

60'TAN FAZLA TATİL KÖYÜ VAR
Avrupa'nın başlıca şehirlerinde yer alan 60'dan fazla modern tatil köyü ve rezidanslarıyla ünlü İsviçre merkezli Hapimag grubunun en büyük tesisi olan Bodrum Hapimag Sea Garden Resort, mavi bayraklı üç koya sahip.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
500 çalışana yılda 16 bin saat eğitim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN