Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 24.5.2015
Atamalar
Erenco'ya yeni genel müdür

Erdemir Grubu şirketlerine mühendislik yönetimi hizmeti veren Erenco'nun Genel Müdürlük görevine 2010 yılından bu yana Erdemir Grubu'nda hizmet veren Burak Büyükfırat atandı. İTÜ İnşaat Mühendisliği mezunu Büyükfırat, Oregon State Üniversitesi'nde İşletme Yönetimi alanında MBA yaptı. Kariyerine Kabelwerk Wagner'de başlayan Büyükfırat, Sabancı Holding, Işıklar Holding, Karadeniz Holding, Tokar Yapı'da görev aldı. Erdemir Grubu'na 2010'da katılan Büyükfırat, son bir yıldır OYAK Grup şirketi Chemson'da İcra Kurulu Üyesi olarak görev alıyor.

GSK yönetiminde yeni isim

GE Healthcare'in Doğu ve Afrika Büyüyen Pazarlar Bölgesi Operasyonel Bilişim Lideri iken, GSK Türkiye'ye transfer olan Akkan, GSK Türkiye Yönetim Ekibi'nin de bir üyesi olarak görev yapacak. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Telekomünikasyon Mühendisliği mezunu Akkan, Boğaziçi Üniversitesi'nden MBA yaptı. Merck&Co'nun ardından GE Healthcare'e geçen Akkan, GSK'da Bilgi Teknolojileri İş Ortağı olarak görevini sürdürecek.

Kaveh Taghizadeh KPMG 'de

KPMG Türkiye "Yönetim Danışmanlığı" hizmetlerinin başına Kaveh Taghizadeh getirildi. Son 5 yılda KPMG Ortadoğu ve Afrika bölgesinde yönetim danışmanlığı yapan Taghizadeh, başta enerji ve otomotiv olmak üzere ileri teknoloji, çelik ve finansal hizmetler sektörü ile özel sermaye şirketleri özelinde uzmanlığı bulunuyor.

güler, As us Grup Müdürü oldu

Asus Türkiye Sistem İş Grubu Tüketici Ürünleri Grup Müdürü Özge Kılıç Güler oldu. Ege Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Güler, TESPO, Yıldız Holding ve Asus gibi yerel ve global firmalarda 15 yıla yakın bir süre ürün ve kategori yönetimi alanında farklı sorumluluklar üstlendi. Güler, 2010 yılında Asus Türkiye Sistem İş Grubu'na katılmıştı.

Mövenpick Hotel'de Tan dönemi

Neyran Tan, Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn'un Genel Müdürü oldu. Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otelcilik mezunu Tan, Hotel Grand Azur, Robinson Select Club Maris, Accor, Novotel ve Grand Mercure Hotel'lerinde çalıştı.

KEMP 'e Ülke Satış Müdürü

Yük dengeleyici yazılım üreticilerinden Kemp Technologies Türkiye Ülke Satış Müdürlüğü'ne Ceren Gülez Zeren atandı. ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunu Zeren kariyerine, İş Bankası'nda başladı. Ardından Cisco Systems ve Huawei'de çalışan Zeren en son Anixter Türkiye'de görev yapıyordu.

İhlas Pazarlama'ya Ge nel Müdür

İhlas Pazarlama'nın Genel Müdürlük görevine Orhan Korkusuz getirildi. İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu Korkusuz, iş hayatına Ufotek'te başladı. Ardından Yıldız Holding Bilişim Grubu ve Ersa İthalat'ta genel müdürlük, Konyalı-Ersa Mağazacılık'ta Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN