Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 14.6.2015
Atamalar
PRON TOTOUR'DA YÖNETİM DEĞİŞİMİ
Prontotour, yönetiminde yaptığı değişiklikle sektörün deneyimli ismi Cenk Alptekin'i bünyesine kattı. Cenk Alptekin, 01.06.2015'ten itibaren Prontotour Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaya başladı. 1967 İstanbul doğumlu olan Cenk Alptekin, İstanbul Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği bölümünü bitirmesinin ardından iş hayatına hızlı bir giriş yaptı.

BAYMAK'TA İKİ YENİ ATAMA BİRDEN
Baymak'ta Özgür Kuzey İhracat Müdürlüğü görevine getirilirken, Çetin Bitirgiç ise Satış Sonrası Hizmetler Müdürü olarak atandı. ODTÜ Sosyoloji mezunu Kuzey, Koç Allianz, Yemenici Otomotiv ve Olmuksa International'da çalıştı. Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Tasarım ve İmalat Mühendisliği bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Bitirgiç ise 2011'den bu yana Satış Sonrası Hizmetler Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

DHL TÜRKİYE'NİN CEO'SU CHRISTMAS
DHL Supply Chain, David Christmas'ı Ortadoğu, Rusya ve Türkiye pazarlarından sorumlu CEO olarak atadı. Londra Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra MBA yüksek lisansı yapan Christmas, şirketin Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde Chief Customer Officer görevini yürütürken, 28 ülkenin hesap yönetiminden de sorumluydu. Christmas, DHL Ortadoğu Bölgesi Genel Müdürü olarak çalışıyordu.

BURGAN YATIRIM'A GENEL MÜDÜR
Burgan Bank'ın iştiraklerinden Burgan Yatırım'ın Genel Müdürlük görevine Ufuk Ümit Onbaşı getirildi. İstanbul Üniversitesi İngilizce Ekonomi mezunu Onbaşı, iş hayatına İş Bankası'nda Bono Dealer olarak başladı. Körfez Bankası, Kapital Bankası'nda çalıştı. Onbaşı, 2000-2015 yılları arasında İş Yatırım Menkul Değerler'de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

BNP PARIB AS CARDIF'E DİREKTÖR
Ali Çam BNP Paribas Cardif''e Risk ve Kontrol Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak transfer oldu. Ankara Üniversitesi Ekonomi mezunu Çam, London School of Economics'te Hukuk ve Muhasebe yüksek lisansını tamamladı. 2000 yılından itibaren BDDK'da görev alan Çam, Mayıs 2015'ten itibaren BNP Paribas Cardif bünyesinde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alıyor.

METRO MARKET'E GLOBAL CEO
Metro Toptancı Market Rusya'da Genel Müdürlük görevini yürüten Pieter Boone, temmuzda firmanın Global CEO'su olacak. İş hayatına SHV Makro Toptancı Market'te başlayan Boone, o zamandan bu yana Makro'nun Asya ve Güney Amerika çalışmalarında çeşitli görevler üstlendi. Boone 2011'de Metro Group'a transfer oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN