Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tatilde bavula iş dolduruyoruz

Çalışanlar tatile giderken mobil teknoloji ürünlerini yanlarına alıyor. Tatil dönemi en çok USB bellek, klavye, pil, mini scanner, taşınabilir depolama ürünleri ve şarj cihazı kullanılıyor

Giriş Tarihi: 16.8.2015
Tatilde bavula iş dolduruyoruz
Globalleşen dünyada, teknolojik ürünler artık işte, evde, yolda, tatilde, her an yanımızda. Bu durum iş hayatımızı, iş yapış şeklimizi de değiştirdi. Ofis marketi Avansas. com'un yaptığı araştırmaya göre tatil öncesi en çok USB bellekler, klavyeler, piller, mini scanner'lar, taşınabilir depolama ürünleri, taşınabilir şarj cihazları ve CD'ler sipariş ediliyor. Kurumsal müşteriler en fazla bilgisayar, mouse, klavye, taşınabilir projeksiyon, CD ve USB bellek sipariş ederken bireysel müşteriler en fazla harici diskler ve taşınabilir şarj cihazları alıyor. Bu ürünlerin yanı sıra mikrofon, kulaklık, uzatma kabloları, projeksiyon cihazları, hoparlörler satın alma sıklığı olarak en çok tercih edilen ürünlerin arasında yer alıyor.

EĞLENCE YERİNE ÇALIŞMA
Özellikle firmaların satış ekipleri başta olmak üzere dışarıda çalışanlar en fazla laptop, tablet, taşınabilir şarj cihazı, USB bellek, harici hard disk, pil, taşınabilir projeksiyon ve taşınabilir vantilatörleri sipariş ediyor. Ürünlere göre bakıldığında ise USB bellek, taşınabilir şarj cihazları ve CD'ler daha çok ilkbahar ayları olan nisan, mayıs ve haziranda alınıyor. Siparişler özellikle tatil dönemlerinde yoğunlaşıyor. Bu da gösteriyor ki; çalışanlar tatile giderken mobil teknoloji ürünlerini ve datalarını yanlarına alıyorlar. Harici diskler genelde ocakşubat ile kasım-aralık aylarında satılıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tatilde bavula iş dolduruyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN