Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 30.8.2015
Atamalar
VOLVO TÜRKİYE'DE VERSAEVEL DÖNEMİ

Volvo Car Türkiye Genel Müdürlüğü görevine Frank Versaevel getirildi. 24 yıl önce, Volvo Cars'ın Gent (Belçika) üretim tesisinde üretim planlama sorumlusu olarak iş hayatına başlayan Versaevel, 7 yıl boyunca farklı lojistik pozisyonlarında görev aldıktan sonra, Brüksel'deki Avrupa Satış ve Pazarlama Organizasyonu içerisinde çalışmaya başladı. Versaevel, son 5 yıldır Volvo Cars Çek Cumhuriyeti'ni yönetiyordu.

DORMEN, CASTROL YÖNETİMİNDE

Castrol'ün Hindistan Genel Müdürlüğü'nün yanı sıra Hindistan ve Güney Asya Bölgesi Direktörlüğü'nü üstlenen Ömer Dormen, aynı zamanda Castrol'ün Hindistan borsasına kote olan şirketi Castrol India Limited'in Yönetim Kurulu üyesi oldu. Ömer Dormen böylece, Castrol'ün dünyadaki 3 büyük ülkesinden birinin faaliyetlerinin başına getirildi. İş yaşamına 1985 yılında Castrol'ün Türkiye dağıtıcısı olan Türkpetrol'de başlayan Dormen, şirketin BP ile birleşme döneminde de yöneticlik yaptı.

N11.COM'A YENİ CEO: WON YONG JO


Won Yong Jo, n11. com'un yeni CEO'su oldu. Won Yong Jo, n11.com'a katılmadan önce SK Planet SEA Daire Başkan ve Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Güney Kore'deki Ajou Üniversitesi İşletme yüksek lisans derecesine sahip olan Won Yong Jo, Chonnam National Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu. Won Yong Jo, SK Planet'a katılmadan önce, SK Telekom'da kıdemli direktör pozisyonunda ülkenin büyük ve en popüler müzik servisi MelOn'u kurdu.

AVON'A PAZARLAMA MÜDÜRÜ

Mart 2014 tarihinde Avon Türkiye ailesine Pazarlama İletişim ve Aktivasyon Müdürü olarak katılan Sintia Kaneti Makinist, Avon Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevine atandı. Marmara Üniversitesi İşletme mezunu Makinist, iş hayatına Nielsen'de başladı. Kariyerine 7 seneyi aşkın bir süre boyunca Henkel'de devam eden Makinist, Henkel'de en son Orta ve Doğu Avrupa Bölgelerinden Sorumlu Uluslararası Marka Müdürü unvanıyla çalışıyordu.

SECLUB'A YENİ GENEL MÜDÜR

Aşçıoğlu'nun profesyonel rezidans ve tesis yönetimi markası SEClub'ın Genel Müdürlüğü'ne İbrahim Taşçı getirildi. Karadeniz Teknik Üniversitesi muhasebe mezunu Taşçı, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nde eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına Akbank'ta başladı. Taşçı en son Opera Otel Yatırımları'nda yönetici olarak görev yapıyordu.

HİLTİ'YE PAZARLAMA MÜDÜRÜ

Dilara Tahiroğlu, inşaat endüstrisinin global jenerik markası Hilti Türkiye'nin Stratejik Pazarlama Müdürlüğü görevine getirildi. Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Tahiroğlu, iş hayatına, Almanya DHL'de başladı. Ardından Bain & Company'de çalışan Tahiroğlu, aynı zamanda Almanya Humboldt Üniversitesi'nde Ekonomi yüksek lisansı eğitimini tamamladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN