Atamalar

Giriş Tarihi: 4.10.2015
Atamalar
Media Markt'a yeni CEO

Media Markt Türkiye'nin CEO'luğuna Yenal Gökyıldırım atandı. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu Gökyıldırım, aynı üniversitede MBA yaptı. Philips Elektronik'te çeşitli üst düzey görevlerde bulun Gökyıldırım, 2011 yılında Türkiye'ye dönerek Doğan Online'ın CEO'su oldu. Gökyıldırım son olarak LC Waikiki Mağazacılık Genel Müdürlüğü'nü üstlendi.

Türkiye Finans'a iletişim müdürü


Türkiye Finans'ın Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine Osman Fatih Cengiz getirildi. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Cengiz, yüksek lisans eğitimini yine aynı üniversitede pazarlama alanında tamamladı. Kariyerine San Ajans'ta başlayan Cengiz, Destek Group, Türk Telekom, TTNET, Soyak gibi şirketlerde görev aldı.

BAT'ye Finans direktörü


British American Tobacco (BAT) Türkiye Finans Direktörü Ram Addanki, BAT Hırvatistan Bölge Direktörlüğü görevine atandı. BAT Türkiye Finans Direktörlüğü görevine ise Shadid Afzal atandı. BAT kariyerine Pakistan'da başlayan Afzal; Nijerya, Senegal ve Güney Kore'de çeşitli sorumluluklar aldı. Afzal son olarak Vietnam & EAA bölgesinin Finans Direktörlüğü görevini üstlenmişti.

EMC'ye başkan yardımcısı


EMC Suudi Arabistan, Türkiye, Mısır ve Libya bölgesine Başkan Yardımcılığı'na Mohamed Talaat atandı. EMC'nin Riyad ofisinden çalışacak olan Talaat, Türkiye, Doğu Avrupa, Afrika ve Orta Doğu (TEEAM bölgesi) Kıdemli Başkan Yardımcısı Mohammed Amin'e doğrudan bağlı olacak.

Turkcell'e iletişim direktörü


Turkcell Grup Kurumsal İletişim Direktörlüğü'ne Engin Gedik getirildi. Marmara Üniversitesi İşletme ve Maltepe Üniversitesi MBA derecesini tamamlayan Gedik, Macworld dergisi, Dünya Gazetesi, Dünya Şirketler Grubu, PC World, BYTE, CIO, IT PRO gibi yayınların basılı ve dijital versiyonlarının yöneticiliğini yaptı.

Sahibinden.com'a GM yardımcısı

E-ticaret platformlarından sahibinden. com'da, Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevine Demet Tekin Sarı getirildi. ODTÜ Şehir Planlama Bölümü mezunu Sarı, aynı üniversitede MBA yaptı. İş hayatına Nokia Networks'te başlayan Sarı, daha sonra telekomünikasyon sektörüne geçerek, Turkcell'de yöneticilik yaptı. Sarı en son Pronet Güvenlik'te yönetici olarak çalışıyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN