Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 27.12.2015
Atamalar
Aksigorta'ya GM yardımcısı

Özge Pala, Aksigorta İK Genel Müdür Yardımcılığına atandı. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu Pala, profesyonel iş yaşamına Lafarge'da başladı. Ardından EnerjiSA'da görev alan Pala, Aksigorta'ya İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmadan önce EnerjiSA Stratejik İnsan Kaynakları Grup Müdürü görevini yürütüyordu.

3M Türkiye'de Büyükyazgan dönemi

3M Türkiye Genel Müdürü Mert Büyükyazgan oldu. Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu Büyükyazgan, San Diego State Üniversitesi'nden Üretim Yönetimi Yüksek Lisans ve Purdue Üniveristesi'nde MBA yaptı. 5 sene Orta ve Doğu Avrupa ile Ortadoğu ve Afrika Bölgeleri Endüstriyel İş Direktörlüğü görevini yürüttü.

Nestle'ye pazarlama direktörü


Nestle&Waters Türkiye'nin yeni pazarlama direktörü Tolga Ünvan oldu. Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansı'nı tamamlayan Unvan, pazarlama alanında Procter & Gamble, Henkel, The Coca-Cola Company gibi şirketlerde yurt içi ve yurt dışı görevlerde 13 yılı aşkın süre yönetici olarak çalıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN