Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 31.1.2016
Atamalar
BASF Türk'e CEO

Buğra Kavuncu, BASF Türk Kimya CEO'su oldu. Ankara Üniversitesi Tarım Ekonomisi mezunu Kavuncu, Kazakistan'da iş hayatına başladı. 2006'dan bu yana BASF bünyesinde görev alan Kavuncu, 1997-2006 yılları arasında ortağı ve yönetici olduğu USTA isimli firmasını Orta Asya'da yapı kimyasalları alanında yaptığı yatırımlarla büyütmüştü.

Bayındır'a İş'ten transfer


Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürlüğü'ne Sezai Sevgin getirildi. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler mezunu Sevgin, iş hayatına Türkiye İş Bankası'nda stajyer müfettiş yardımcısı olarak başladı. 1997'den 2015'e kadar bankanın farklı kademelerinde yöneticilik yaptı. Sevgin'in banka iştiraklerinde yönetim kurulu üyeliği de bulunuyor.

Goodyear'a Tedarik Müdürü


Hacer Kök, Goodyear Türkiye'de Tedarik Zinciri Müdürlüğü görevine getirildi. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu Kök, iş hayayına Autoliv Türkiye'de başladı. Goodyear'a 2008 yılında Stratejik Planlama ve Proje Müdürü olarak giren Kök, son olarak Novartis Türkiye'de Tedarik Zinciri Yönetim Müdürü olarak görev yapıyordu.

Intel'e başkan yardımcısı


Yalım Eriştiren, Intel Türkiye Kurumsal ve Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. ODTÜ'de Elektronik Mühendisliği eğitimini tamamlayan Eriştiren, Boğaziçi Üniversitesi'nde Executive MBA yaptı. 10 yıldır Intel'de çalışan Eriştiren, en son İş Geliştirme ve Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini yürütüyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN