Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 13.3.2016
Atamalar
Asus'a iş geliştirme müdürü

Sebastıen Tolga Yiğit, Asus Türkiye Tüketici İş Birimi'nden Sorumlu İş Geliştirme Müdürü olarak atandı. Fransa'daki ESSCA'dan İşletme mezunu olan Yiğit, geçen 14 yıl içerisinde sektörde uluslararası birçok şirketin yönetim kadrosunda görev aldı.

Nestle'ye satış direktörü


Erdem Çakır, Nestle satış direktörlüğü görevine atandı. Uludağ Üniversitesi İşletme mezunu Çakır, Anadolu Endüstri Holding, MA-PA, Frito Lay, ve PepsiCo'da yönetici olarak çalıştı. Çakır en son yiyecek ve içecekten sorumlu organize ticaret satış direktörlüğü görevini yapıyordu.

Nokıa'ya genel müdür


Nokıa, Türkiye ve Azerbaycan genel müdürlüğüne Önder Sönmez'in atandığını açıkladı. 7 yıl Digital Equipment Kanada/ Compaq Canada'da çalışan Sönmez, 10 yıl boyunca Microsoft Türkiye'de farklı pozisyonlarda görev aldı. 2009'da EMC Türkiye bünyesine katılan Sönmez, Mart 2015'te Alcatel- Lucent Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye - Azerbaycan Genel Müdürü olarak görev aldı.

Danone'de iki görev değişimi


Pınar Çanakçı, Danone Türkiye Ülke İş Destek Birimi İK Direktörlüğüne atandı. Marmara Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler mezunu Çanakçı, mastırını UC Berkeley'de tamamladı. Mercer, Turkcell, Kimberly-Clark'ta çalıştı. Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi'nin pazarlama direktörlüğüne ise Pelin Aydoğdu atandı. ODTÜ Çevre Mühendisliği mezunu Aydoğdu, Koç Üniversitesi'nde mastır yaptı.

Pronet'e genel müdür yardımcısı


güvenlik firması Pronet'in, iş geliştirme ve pazarlama genel müdür yardımcılığına Ediz Habip atandı. University College London (UCL) Bilgi Yönetimi mezunu olan Habip, kariyerine Capgemini'nin Madrid ofisinde başladı. Ardından Ernst & Young Londra ve Kopenhag'da çalıştı.

Abdi İbrahim'de kadro genişledi


Abdi İbrahim Solunum Bölüm Direktörlüğü'ne Tolga Kaya'yı transfer ederken, Reformed'in Pazarlama ve Satış Direktörlüğü'ne Şenay Erberdi getirildi. Çiğdem Şahinbaş Yılmaz Biyoteknoloji ve Onkoloji Müdürlüğüne getirilirken, Hicran Demir Dermatoloji Bölümü ve Helin Erdoğan Endokrinoloji Bölüm Müdürlüğü'ne atandı. Uluslararası Pazarlar Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Aslı Çimen ise Stratejik Planlama Müdürü oldu. Satış Eğitim Yöneticisi olarak çalışan Canan Aküzüm, Satış Eğitim Müdürü olarak atanırken, Murat Özgür Satış Etkinliği Müdürü görevine getirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN