Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 1.5.2016
Atamalar
ABank'a yeni yönetim kurulu üyesi
Müge Öner, ABank Yönetim Kurulu Üyesi oldu. 1996 yılından itibaren bankacılık ve danışmanlık sektörlerinde çeşitli görevlerde bulunan Müge Öner, 2005 - 2014 yılları arasında Ernst&Young'da Finansal Hizmetlerden Sorumlu Yönetici Ortak olarak görev yaptı. Öner, 2014'ten bu yana ABank'ta Mali Kontrol ve Planlamadan sorumlu Baş Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdür Vekilliği görevlerini yürütüyor.


İş Bank sı'na iki Genel müdür yrd.
Murat Bilgiç ile Burak Seyrek Bankası Genel Müdür Yardımcısı oldu. ODTÜ Uluslararası İlişkiler mezunu Bilgiç, 1990'da bankaya katıldı. Birmingham Üniversitesi'nde yüksek lisans yaptı. Ankara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu Seyrek de 1990'da bankaya katıldı. Seyrek en son İşbank Almanya'da Genel Müdür idi.

Mandarin Bodrum'da genel müdür
Mandarin Oriental Bodrum'un yeni genel müdürü Guenter Gebhard oldu. Eğitimini New York Üniversitesi, Leonard N. Stern İşletme Fakültesi'nde tamamlayan Gebhard, One&Only Hayman Island, Mazagan Beach & Golf Resort, Atlantis the Palm ve Bangkok'ta St. Regis gibi otellerin yanı sıra Jumeirah Group'ta üst düzey görevde bulundu.

Oyak Renault'ya genel müdür
Tunç Başeğmez, Oyak Renault Genel Müdürü olarak atandı. Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu Başeğmez, 1984'te şirkete katıldı. Ekim 2010'da, o sıralar kurulum aşamasında olan Fas'taki Tanca Fabrikası'nın ilk direktörü olarak atandı. Tanca Fabrikası'ndaki görevini Ekim 2013'te tamamlayarak 'ye geri döndü.

Novartis 'e direktör
Novartis Onkoloji'nin Pazara Erişim ve Resmi İlişkiler Direktörlüğü görevine Narin Yaşar getirildi. Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu Yaşar, Servier, Cegedim Group, Novartis ve GlaxoSmithKline'da görev yaptı.

Turner'a başkan yardımcısı
Turner'ın , Ortadoğu, Kuzey Afrika, Yunanistan ve Kıbrıs'tan Sorumlu Genel Müdür ve Başkan Yardımcılığı görevine Tarek Mounir atandı. Mounir, yakında Dubai'de açılacak olan Cartoon Network temalı park alanı ve Cartoon Network Studios Arabia'nın yaratılması gibi anlaşmalarda da önemli rol oynadı.

Note'ye pazarlama direktörü
Ayça Aral, Note Cosmetics Pazarlama Direktörü oldu. İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu Aral, kariyerine Doğuş Holding'de başladı. Aral, Loreal, Firmenich, Flormar ve Shiseido'da üst düzey yöneticilik yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN