Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 4.9.2016
Atamalar
Abdi İbrahim'e direktör
Abdi İbrahim Kalite Operasyonları Direktörlüğü pozisyonuna Dr. Yaşar Lütfü Şen getirildi. İTÜ Kimya Mühendisliği mezunu Şen, yine kimya mühendisliği üzerine aldığı yüksek lisans ve doktora eğitimini ise Amerika Birleşik Devletleri'nde Maine Üniversitesi'nde tamamladı. Şen, SEKA, ve Sanofi'de görev aldı.

Henkel'e proje direktörü
Türk Henkel'de 24 yıldır görev alan ; Yapıştırıcı Teknolojileri Operasyon ve Projeler Direktörlüğüne atandı. Kariyerine 1992'de Türk Henkel'de başlayan Yılmaz, 2008'den bu yana Türk Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri Gebze Fabrika Müdürü olarak görev alıyor.
Koton'a lojistik direktörü
Koton, Uluslararası Lojistik Direktörlüğüne Cidal Koçak atandı. Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Koçak, kariyerine 2006'da Eczacıbaşı'nda başladı. Ardından Nivea'da görev alan Koçak, en son Nivea Kuzey Amerika ve Avrupa Tedarik Zinciri Planlama Direktörü olarak görev yapıyordu.

Samsung'a iletişim müdürü
Beren Akdeniz Samsung Electronics Türkiye Pazarlama İletişimi Kıdemli Müdürü oldu. Bilkent Üniversitesi İşletme mezunu Akdeniz, Loyola University of Chicago'da Entegre Pazarlama İletişimi yüksek lisansı yaptı. Akbank, Turkcell'de çalışan Akdeniz, en son Türk Telekom Pazarlama İletişimi Grup Müdürü' olarak görev yapıyordu.

Kibar Holding'e üç mühendis
Kibar Holding Grup Kurumsal Gelişim Başkan Yardımcılığına Gökhan Lokmanoğlu getirildi. İTÜ Makine Mühendisliği mezunu Lokmanoğlu, holdinge 1996'da katıldı. Holdingin Strateji ve İş Geliştirme Bölüm Başkanlığına ise Çağatay Abraş atandı. İTÜ İşletme Mühendisliği mezunu Abraş, Vestel, Andersen, Unit International ve Garanti Bankası'nda çalıştı. Kibar Holding şirketlerinden Assan Alüminyum'un Yatırım Direktörlüğüne de Koray Özçelik atandı. İTÜ Makine Mühendisliği mezunu Özçelik, University of California, Los Angeles'de finans, ve Executive MBA yaptı. Özçelik 2002 yılında holdinge katıldı.

Sanofi'ye genzyme direktörü
Neslihan Yüce, Sanofi Genzyme AMESA Nadir Görülen Hastalıklardan Sorumlu Direktör oldu. İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu Yüce, aynı üniversitede yüksek lisansını ve uluslararası işletme programını tamamladı. MSD, Novo Nordisk, Eli Lilly'de görev alan Yüce, Sanofi Genzyme'a 2012 yılında katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN