Atamalar

Giriş Tarihi: 11.9.2016
Atamalar

EN ERJİSA'YA İKİ YÖNETİCİ
Enerjisa Satış Şirketleri Genel Müdürü Hüseyin Çağlar oldu. Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu Çağlar, P&G ve Vodafone'da çalıştı. Enerjisa İK ve Kurumsal Yetkinlikler Başkanlığı'na ise Hakan Timur getirildi. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat ve Sabancı Üniversitesi Enerji ve Teknoloji Yönetimi eğitimi alan Timur, öncesinde Marsa-Kraft Foods'ta görev aldı.

ALLIANZ'A DİREKTÖRÜ
NGN'nin satış direktörlüğüne Anıl Gedik atandı. İTÜ Elektrik Mühendisliği mezunu Gedik, Setkom, Borusan, Alcatel-Lucent, Huawei, Turkcell Superonline, Biznet ve Starlink'te çalıştı. Satış öncesi direktörülüğüne ise Başar Ertaç geldi. İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliği mezunu Ertaç Borusan Telekom, Vodafone, Deutsche Telekom ve Turkcell'de görev aldı. Allıanz 'nin kurumsal iletişim fonksiyonunun yönetimine Burçun İmir getirildi. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu İmir, 2008 yılında telekomünikasyon sektörüne geçiş yaptı ve 2013 yılına kadar Turkcell'de kurumsal iletişim müdürü olarak çalıştı. İmir Allianz Türkiye'ye katılmadan önce Aras Kargo'da yöneticilik yapıyordu.

MESA'YA GENEL MÜDÜR
Mesa Yönetim Kurulu Üyesi Mert Boysanoğlu, Mesa Genel Müdürü oldu. Oxford School Of Architecture'da Mimarlık, Oxford Brookes School Of Town Planning'de, Şehir Bölge Planlama eğitimi alan Boysanoğlu, kariyerine BSB London Architects'te başladı. Boysanoğlu, daha sonra InfoTron'da çalıştı.

AİFD 'YE İLETİŞİM DİREKTÖRÜ
Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği (AİFD)'nin Yatırım Politikaları ve Kurumsal İletişim Direktörü Mahmut Cengiz Aydın oldu. ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu Aydın, Columbia Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler mastırı yaptı. 14 yıl Dış Ticaret Müsteşarlığı, üç yıl Varyap'ta görev alan Aydın en son ABD Büyükelçiliği'nde Kıdemli Ekonomi Danışmanı'ydı.

NGN'YE SATIŞ DİREKTÖRÜ
Allıanz'a iletişim direktörü NGN'nin satış direktörlüğüne Anıl Gedik atandı. İTÜ Elektrik Mühendisliği mezunu Gedik, Setkom, Borusan, Alcatel-Lucent, Huawei, Turkcell Superonline, Biznet ve Starlink'te çalıştı. Satış öncesi direktörülüğüne ise Başar Ertaç geldi. İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliği mezunu Ertaç Borusan Telekom, Vodafone, Deutsche Telekom ve Turkcell'de görev aldı.

PFIZER'E BİRİM LİDERİ
Mehmet Can Aslantaş, Pfizer Türkiye Nadir Hastalıklar İş Birimi Lideri olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Aslantaş, Arçelik, Sabancı Telekom, Mercedes ve Alcatel Teletaş'ta staj yaptı. Aslantaş, 2006'da Pfizer'e katıldı.

ELLİALTI, YURTBAY'IN DANIŞMANI
Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Danışmanı Hazım Ellialtı oldu. İş hayatına Adel-Faber'de başlayan Unilever ve Eti Gıda'da üst düzey yöneticilik yapan Ellialtı halen Yönetim Kurulu Danışmanı olarak başladığı Şölen'de Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam ediyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN