Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 23.10.2016
Atamalar

ZİYLAN'A İK DİREKTÖRÜ
Ziylan'ın yeni İK Direktörü Ersin Aydın oldu. Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunu Aydın, Odeon Cineplex, Turkcell, KKTCELL, Turkcell Global Bilgi, LC Waikiki ve Alliance Healthcare 'de İK yöneticiliği yaptı.

ALBARAKA'DA BAYRAK DEĞİŞİMİ
Albaraka'da genel müdürlük yapan Dr. Fahrettin Yahşi, yerini Melikşah Utku'ya devretti. Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu Utku, London School of Economics'te ve Marmara Üniversitesi'nde iktisadi kalkınma yüksek lisansı yaptı. 2004'te Albaraka Türk'te çalışmaya başlayan Utku en son Albaraka'da CFO olarak görev yapıyordu.

ALTINBAŞ HOLDİNG'E CEO
Altınbaş Holding'in İcra Kurulu Başkanlığı (CEO) görevine Mehmet Sait Kayahan atandı. Iowa Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu Kayahan, aynı üniversitede inşaat mühendisliği diploması da aldı. İş yaşamına Temelsu Mühendislik'te başlayan Kayahan, ardından Interbank, Türk Merchant Bank, Bitlis Holding, Medya Holding, Turktell Bilişim ve Bilyoner.com'da yönetici olarak görev aldı.

TURKCELL GLOBAL BİLGİ'YE DİREKTÖR
Turkcell Global Bilgi'de İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Zafer Çavdar getirildi. Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu Çavdar, Yıldız Holding ve Türk Telekom'da yöneticilik yaptı.

UNILEVER'DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
Unılever , Orta Asya ve İran Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Harm Goossens atandı. Royal University'de işletme okuyan Goossens, kariyerine Unilever'de başladı. Ardından Ajax Amsterdam Futbol Takımı'nda oyuncuların imaj haklarını koruma görevini yürüttü. Goossens Tivall Company'de görev aldıktan sonra tekrar Unilever'e döndü.

AKFEN GYO'YA GENEL MÜDÜR
Akfen GYO genel müdürlüğüne Sertaç Karaağaoğlu atandı. ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Maltepe Üniversitesi'nde işletme yönetimi eğitimi alan Karaağaoğlu, Toprakbank, Fortis, TEB BNP Paribas ve BİST'te görev aldı.

SAMSUNG'A STRATEJİ DİREKTÖRÜ
Samsung Electronics 'nin strateji direktörü Can Kuterdem oldu. ODTÜ Çevre Mühendisliği mezunu Kuterdem, North Carolina Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği mastırı, Duke Üniversitesi'nden MBA yaptı. Alpha Gamma Technologies ve Boston Consulting Group'ta çalışan Kuterdem, 2012'de Samsung'a katıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN