Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 6.11.2016
Atamalar
MERİT'TE KOLTUK DEVRİ
Net Holding'in iştiraki olan Merit Otelleri'nin Yönetim Kurulu Başkanı değişti. 17 yıldır Merit Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yürüten Reha Arar, 2 Kasım'da bayrağı Hanzade Özbaş'a devretti. Merit Otelleri'ndeki görevinden emekliye ayrılan Reha Arar'ın Net Holding Yönetim Kurulu Üyeliği ise devam ediyor.

PENTİ'NİN CEO'SU YILMAZ OLDU
Penti'NİN ilk CEO'su Ali Yılmaz oldu. 1993'te Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nden mezun olan Yılmaz, kariyerine Siemens'te planlama müdürü olarak başladı. 2001-2007 arasında Siemens Mobile'ın CEO'luk görevini üstlenen Yılmaz, son olarak Türk Telekom'da bireysel müşterilerden sorumluydu.

ABANK'TA ÜST DÜZEY ATAMA
ABank'ın İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Durul Selçuk getirildi. 1994'te Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimleri bölümünü tamamlayan Selçuk, 20 yılı aşkın süredir ulusal ve uluslararası banka ve kurumlarda insan kaynakları alanında üst düzey yöneticilik yaptı.

ÖZSOY CORPORENT AİLESİ'NDE
Corporent'in Mali ve İdari İşler Direktörlüğü görevine Murat Özsoy getirildi. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Özsoy, yüksek lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünde yaptı. Özsoy, daha önce Borusan Otomotiv'de Premium Finance markasının kuruculuğunu üstlenmişti.

ECZACIBAŞI PROFEsYONEL'E MÜDÜR
Ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Eczacıbaşı Profesyonel'in Genel Müdürlüğü görevine, aynı kuruluşta Pazarlama ve Satış Direktörü olarak çalışan Melike Koçoğlu atandı. 1979'da doğan Koçoğlu, 2001'de Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Koçoğlu, Eczacıbaşı Topluluğu'na 2013 yılında katıldı.

ETA MELCO'DA BAYAM DEVRİ
ETA MELCO'nun yeni Genel Müdürü Ufuk Bayam oldu. Şirkette 19 yıldır çalışan Bayam, 6 senedir firmanın satış ve pazarlama müdürlüğünü yürütüyordu. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu olan Bayam, aynı üniversitede master yaptı. Bayam, kariyerine Mercedes Benz'de başladı.

ETİ KROM'A EYYUBOĞLU atandı
Dr. Mustafa Eyyuboğlu, Yıldırım Şirketler Grubu iştiraki Eti Krom A.Ş.'ye Genel Müdür olarak atandı. Hacettepe Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun olan Eyyuboğlu, 1990'da aynı üniversitede yüksek lisans yaptı. Eyyuboğlu, 2000'de ODTÜ'de doktora derecesi kazandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN