Atamalar

Giriş Tarihi: 13.11.2016
Atamalar
TÜRKİYE FİNANS'A YENİ GENEL MÜDÜR
Türkiye Finans Katılım Bankası'nın (TFKB) yeni Genel Müdürü Wael Abdulaziz Raies oldu. TFKB'nin hakim ortağı olan The National Commercial Bank'a 2002'de katılan Raies, 1996'da King Fahd University of Petroleum and Minerals Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Raies, 2004'te işletme alanında yüksek lisans yaptı.

MEDİA MARKT'IN CPO'SU KOCABAŞ OLDU
Philips'te satış ve pazarlama yönetimi alanında farklı pozisyonlarda görev alan Faruk Kocabaş, Media Markt Türkiye'ye Satın Almadan Sorumlu CPO olarak atandı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Kocabaş, Philips'e 1998 yılında Satış ve Pazarlama Müdürü olarak başladı. Kocabaş, şirkette yöneticilik pozisyonlarında görevler aldı.

LEGRAND'DA ILGIN DÖNEMİ
Legrand'da Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine Levent Ilgın getirildi. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olan Ilgın, Yeditepe Üniversitesi'nde MBA yaptı. Kariyerine 1996'da Eka Elektronik'te başlayan Ilgın, 2011'den beri İnform Elektronik'te genel müdürlük yapıyordu.

HIZLI CMC AİLESİ'NDE
CMC Turkey Bankacılık ve Finans Projelerinden Sorumlu Operasyon ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcılığına Banu Hızlı atandı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Hızlı, kariyerine 1996'da Dışbank bünyesinde başladı. Hızlı, en son Finansbank'ta Telefon Bankacılığı Direktörü olarak çalışıyordu.

DOĞUŞ OTOMOTİV'E YENİ CFO
Doğuş Otomotiv'de Kerem Talih, Mali İşler Genel Müdürü (CFO) olarak atandı. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümü mezunu olan Talih, Doğuş Grubuna 1999'da katıldı. Talih, Doğuş Holding, Doğuş Oto Değerlendirme, Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı, Krone Doğuş Treyler ve Doğuş Damper'da orta ve üst düzey yöneticilik yaptı.

HERO'DA KOLTUK ÇETKİN'DE
Hero Türkiye'nin Genel Müdürlüğü'ne Aslı Çetkin atandı. Lisans eğitimini 1998'de, İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünde tamamlayan Çetkin, yüksek lisansını da yine aynı üniversitede, pazarlama üzerine yaptı. 2007'de Hero Türkiye ailesine katılan Çetkin, üst düzey pozisyonlarda görev aldı.

PFIZER'dan AVRUPA'YA ATAMA
PfIzer Global Ticari Operasyonlar Avrupa Bölgesi Pazarlama Etkinlikleri Takım Liderliği görevine Müge Özdemir atandı. 1997'de Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun olan Özdemir, 1998'de Kongre ve Organizasyonlar Koordinatörü olarak Pfizer Türkiye'ye katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN