Atamalar

Giriş Tarihi: 20.11.2016
Atamalar

İTALYAN VALUE BİR TÜRK 'E EMANET
Danışmalık şirketi Value Partners, Türkiye, Körfez, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler, Afrika ve Doğu Avrupa ülkelerini kapsayan bölgenin yönetimini Ali Güven'e teslim etti. Güven, Value Partners'ın MENA Bölgesi Yönetici Ortağı olarak da görev yapacak. Güven, son olarak D-Smart'ta CEO olarak çalışıyordu.

ŞEN, PAZARLAMA DİREKTÖRÜ OLDU
Evrim Şen, 2012'de katıldığı PepsiCo'nun Türkiye organizasyonuna Kıdemli Pazarlama Direktörü olarak atandı. İstanbul Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Şen, Ashridge Business School'da Stratejik Pazarlama programını tamamladı. Şen, PepsiCo kariyeri öncesinde Cadbury ve Johnson&Johnson'da üst düzey pozisyonlarda çalıştı.

ŞÖLEN'E YENİ İK DİREKTÖRÜ
Şölen, İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Nihat Özdemir getirildi. Harp Okulu Sistem Mühendisliği ve Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi mezunu olan Özdemir, kariyerine Shell İnsan Kaynakları departmanında başladı. Özdemir en son BDR Thermea'da İnsan Kaynakları Direktörü pozisyonunda görev aldı.

LENOVO'DA ÜST DÜZEY ATAMA
Lenovo Türkiye Akıllı Telefon Kategorisi Ülke Müdürü Hakan Sökmen Oldu. Uzun yıllar Procter&Gamble'da yönetici pozisyonunda bulunan Sökmen, altı yıl boyunca Nokia'da Perakende Grubu Satış Direktörü olarak görev yaptı. Hacettepe Üniversitesi mezunu Sökmen, Lenovo'nun akıllı telefon ve tablet ürünlerindeki yeni stratejilerini hayata geçirecek.

UFUK KEÇECİOĞLU EKOL 'DE
Ekol, Bitmiş Araç Lojistiği Birimi Genel Müdürlüğü'ne Ufuk Keçecioğlu'nu getirdi. 2001'den bugüne Omsan Lojistik'te farklı üst düzey pozisyonlarda bulunan Keçecioğlu, kariyerine Uyum Tekstil'de adım attı. Keçecioğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN