Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 14.5.2017
Atamalar
AKKÖK HOLDİNG'DE ÜST DÜZEY ATAMA
Akkök Holding'in CFO'su Özlem Ataünal, şirketin Yönetim Kurulu'na katıldı. Ataünal, aynı zamanda İcra Kurulu Üyesi görevini yürütüyor. Holdinge 2000'de katılan Ataünal, gruptaki kariyerine Akenerji'de finans müdürü olarak başladı. 2005'te CFO olan Ataünal, 2012'de finanstan sorumlu icra kurulu üyesi olarak atandı.

ASSAN HANİL'DE İK YÖNETİCİSİ DEĞİŞTİ
Kibar Holding bünyesindeki Assan Hanil'in İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Bora Alptekin getirildi. Alptekin, 1998-2007 arasında Arçelik'te, 2007- 2008 arasında Deloitte'de, 2008-2017 arasında da Şişecam'da müdürlük yaptı. Alptekin, Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nden mezun oldu.

NAOS TÜRKİYE KAYMAK'A EMANET
BAYRAM Kaymak, NAOS Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine getirildi. 2004'te Galatasaray Üniversitesi İletişim bölümünü tamamlayan Kaymak, Yapı Kredi Koray GYO'da görev aldı. 2006-2008 yılları arasında Antis Kozmetik'te ürün müdürlüğü görevinin ardından Bioderma Türkiye ailesine katıldı. Kaymak, 9 yıldır NAOS Türkiye'de farklı sorumluluklar üstlendi.

İZOCAM'DA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
İzocam A.Ş.'nin Genel Müdürlük pozisyonuna, Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Türkiye Genel Direktörü olarak çalışan Levent Gökçe atandı. ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Gökçe, profesyonel iş hayatına Akzo Nobel Kemipol şirketinde teknik servisler müdürü olarak başladı

JOHNSON&JOHNSON'DA ATAMA
Johnson&Johnson Tüketim Ürünleri Grubu, Türkiye Genel Müdürü olarak 7 yıldır görev yapmakta olan Hakan Ergen, Ortadoğu ve Batı Afrika bölgesinde, 24 ülkeden sorumlu Bölge Ticaret Direktörlüğü görevine atandı. Ergen, pazarlama stratejisinin yeniden yapılanmasında önemli rol aldı. Ergen, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nden 1997'de mezun oldu.

LIGATUS TÜRKİYE'YE YENİ TRANSFER
LIGATUS Türkiye'nin Ülke Müdürü Emre Faks oldu. Faks bu görevi Murat Kalafat'tan devraldı. Yirmi yılı aşkın süredir önde gelen medya ve dijital ajanslarda CEO'luğa kadar farklı sorumluluklar üstlenen Faks, kariyerine 1993'te Universal McCann'da başladı. Faks, Ligatus'un MENA Bölgesi'ndeki gelişim çalışmalarını da üstlenecek.

SCHNEIDER ELECTRIC'TE İŞ GÖKLER'DE
Filiz Gökler, Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve İran Enerji İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı oldu. 1998'de Schneider'a katılan Filiz Gökler, 1998 yılından beri Schneider Electric'te çalışıyor. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Gökler, aynı üniversitede işletme yüksek lisansı yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN