Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 6.8.2017
Atamalar
ANADOLU EFES'TE AĞIRBAŞ DÖNEMİ
Türkiye Genel Müdürlüğü'ne Tuğrul Ağırbaş atandı. Görevi vekaleten yürüten John Gavin Hudson ise Anadolu Efes İcra Başkanı olarak görev yapacak. İşletme Fakültesi mezunu olan Ağırbaş, Anadolu Efes'e 1990'da katıldı. Ağırbaş, son olarak şirketin Türkiye'de dönüşüm lideri olarak görev yapıyordu.

ASSAN HANİL'E YENİ GENEL MÜDÜR
Kibar Holding grup şirketlerinden Assan Hanil Otomotiv Sanayi ve Ticaret'de Genel Müdürlük görevine Atacan Güner getirildi. 2014'te Assan Hanil'e katılan Güner, sırasıyla tedarik zinciri direktörü ve ticaret direktörü görevlerinde bulundu. Güner, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu.

?BARILLA'DAN ÇİN'E YÖNETİCİ İHRACI
Temmuz 2007'den beri Barilla Türkiye'nin Genel Müdürlüğü'nü, 2014'ten bu yana ise Barilla Asya, Afrika, Avustralya bölgesinin Başkan Yardımcılığı'nı yürüten Güneş Karababa, Büyük Çin Bölgesi'nin başına atandı. Karababa'dan boşalan koltuğu Barilla'nın İtalya'da Müşteri Hizmetleri Başkan Yardımcılığı'nı yürüten Piero Mirra devralacak.

?PRONTOTOUR'A YENİ CMO ATANDI
Prontotour, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı'na deneyimli isim Gürkan Erol'u getirdi. Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun olan Erol, kariyerine Borusan Otomotiv'de satış sonrası ve pazarlama departmanlarında başladı. Erol, aynı bünyede e-ticaret, CRM ve inovasyon müdürü olarak çalıştı.

EBRU COŞAR NESTLE WATERS İK'DA
Erikli&Nestle Waters Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü'ne Ebru Coşar getirildi. Kariyerine 1994'te kalite güvence mühendisi olarak başlayan Coşar, 2000-2007 yılları arasında Danone Türkiye'de satın alma müdürü olarak çalıştı. Nestle Türkiye'de farklı birimlerde görev yapan Coşar, Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu.

HİLTON KOZYATAĞI'NDA ÜST DÜZEY ATAMA
Satış Direktörlüğü görevine Ilgın Eğilmezer getirildi. 2005'te Marmara Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olan Eğilmezer, profesyonel hayata Radisson Blu Asia'da satış-pazarlama departmanında başladı. Eğilmezer, 2015'te Hilton İstanbul Kozyatağı'nda Kurumsal Satış Müdürü olarak çalışmaya başladı.

TP PAZARLAMA MÜDÜRÜ USLU OLDU
Pirelli Endüstriyel Lastikler'in üreticisi TP Endüstriyel ve Ticari Lastikleri'nin Yeni Pazarlama Müdürü Faruk Uslu oldu. Profesyonel kariyerine 1991'de Çukurova Grubu'nda satış sonrası departmanında başlayan Uslu, Otokar'da mühendis olarak görev aldı. Uslu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN