Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 13.5.2018 ABONE OL
Atamalar
ZORLU TEKSTIL'DE BAYRAK DEĞIŞIMI
ZORLU Holding'in grup şirketlerinden Zorlu Tekstil'de görev değişimi yaşandı. 21 yıldır Zorlu Tekstil Grup Başkanlığı'nı yürüten Vedat Aydın'ın ardından Zorlu Tekstil Grup Başkanlığı'na grubun Başkan Yardımcılığı'nı yürüten Necat Altın atandı. 1992 yılından bu yana Zorlu Tekstil Grubu'nda görev alan Altın, Korteks Genel Müdürü olarak görev yapıyordu.

BAYMAK'A YENI IHRACAT MÜDÜRÜ
BAYMAK'A ihracat müdürü olarak Manolya Anul Helleman atandı. Kariyerine 2000'de Eleks Dış Ticaret A.Ş.'de başlayan Helleman, farklı pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2005-2015 yılları arasında Daikin'de İhracat Kısım Müdürü olarak çalıştı. Helleman, Mart 2018 tarihi itibari ile Baymak'ta ihracat müdürü olarak görevine başladı.

TÜRKTRAKTÖR'DE SATIŞ AKYÜZ'DE
TÜRKTRAKTÖR'ÜN
Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Rehda Cem Akyüz atandı. Akyüz, Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden 2002 yılında mezun oldu ve endüstri mühendisliği alanındaki yüksek lisans derecesini de ABD'de Georgia Institute of Technology'de tamamladı.

DIMES'TE TEDARIK DOĞRU'YA EMANET
DIMES bünyesinde Tedarik Zinciri Direktörlüğü görevine Özbay Doğru atandı. Doğru, daha önce yine DİMES bünyesinde İzmir Fabrika Müdürü olarak görev yapıyordu. Çalışma hayatına enerji ve gıda sektörlerinde başlayan Doğru, 3 farklı üretim tesisinin kuruluş aşamasında da sorumluluk üstlendi.

ASTRAZENECA'YA YENI DIREKTÖR
2007'DEN beri AstraZeneca Türkiye'de çalışan ve halen Kardiyovasküler İş Birimi Müdürlüğü görevini yürüten Esra Erkomay, AstraZeneca Türkiye Onkoloji İş Birimi Direktörü olarak görev yapacak. Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden mezun olan Esra Erkomay, Koç Üniversitesi'nde MBA derecesini aldı.

VEEAM TÜRKIYE'DE BÖLGESEL TERFI
2013'TEN bu yana Veeam Türkiye Pazarlama Müdürü görevinde bulunan Burçak Kınay, 2018 yılı itibarıyla Türkiye, Akdeniz ülkeleri ve İber Yarımadası Kıdemli Pazarlama Müdürü olarak atandı. Kınay, Türkiye'deki pazarlama faaliyetleriyle birlikte yedi ülkenin de pazarlama projelerinden sorumlu olacak.

ISHIZUKA CANON'UN YENI CEO'SU
CANON EMEA'nın CEO'su ve Canon Inc.'nin kıdemli yöneticisi görevlerini altı yıl üstlendikten sonra emekli olan Rokus van Iperen'ın yerine Yuichi Ishizuka geldi. Ishizuka, Ishizuka, Canon'un yıllık küresel gelirinin dörtte birini karşılayan bir organizasyonun liderliğini devralmış oldu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA