Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 20.5.2018 ABONE OL
Atamalar
N11.COM'UN CMO'SU ÖZÇELİK OLDU
n11.com yönetimine katılan son isim Zafer Özçelik oldu. Özçelik, n11.com'da CMOPazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi. Özçelik, n11. com'un pazarlama operasyonlarının yanı sıra kurumsal iletişim biriminden de sorumlu olacak. ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği'nden mezun olan Özçelik, University of San Francisco'da da MBA yaptı.

ITE TURKEY'YE YENİ DİREKTÖR
Fuar düzenleyicisi ITE Turkey'in Bölge Direktörlüğü görevine Kemal Ülgen getirildi. Ülgen, ITE Turkey'in EMEA Bölgesi'nden sorumlu olacak. Ülgen, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü'nü tamamladıktan sonra iş hayatına 1997'de Procter&Gamble'da başladı. Ülgen, son olarak Herbalife Türkiye Genel Müdürlük görevini yürütüyordu.

SANTA FARMA'DA ARIK DÖNEMİ
İlaç sektöründe 13 yılı aşkın deneyime sahip Oğuz Arık, Santa Farma Satınalma Direktörü oldu. Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü tamamlayan Arık, Berlin Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nde yüksek yaptı. Kariyerine Ak-Al Tekstil'de başlayan Arık, Santa Farma'ya katılmadan önce Biofarma'da idari operasyonlar direktörü olarak görev yapıyordu.
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA