Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genç MÜSİAD’ın Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Giriş Tarihi: 23.2.2015 14:28
Genç MÜSİAD’ın Olağan Genel Kurulu Yapıldı
Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genç MÜSİAD’ın 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.
Balçova Özdilek Oteli’nde gerçekleşen toplantıda, derneğin amaçları ve hedefleri üzerinde duruldu. Gençler olarak en çok ihtiyaç duydukları şeyin motivasyon olduğunu ifade eden İzmir Genç MÜSİAD Başkanı İsmail Çiftçioğlu, “Sırtımızı sıvazlayacak ve cesaretimizi arttıracak ellere ihtiyacımız var. Bizlere tatlı dilleri ile hitap eden, olgunlaştıran ve şevkimizi devam ettiren insanlara ihtiyacımız var. Ve biz Genç MÜSİAD’la çok şanslıyız. Çünkü MÜSİAD’lı büyüklerimizin desteğini her zaman arkamızda hissediyoruz. Gerek teşkilatlanma gerek diğer çalışmalarda hep en büyük örneğimiz MÜSİAD’lı ağabeylerimiz gibi olmaktır” dedi.
"Biz bu güne kadar bütün başarılarımızda, organizasyonlarda, etkinliklerde her zaman yanımızda Genç MÜSİAD’ı gördük" diyen MÜSİAD İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ülkü ise şunları söyledi: “Genç MÜSİAD gerçekten bugün, bundan sonra görüyor ve gösteriyor ve kendini ispat ediyor ki Türkiye’nin geleceği, Türkiye’nin yeni yüzü, Türkiye’nin bundan sonraki bundan sonraki vizyonunda en büyük etkiyi sağlayacak bir sivil toplum kuruluşu olduğunu bence bir kez daha ispatladı. Kendilerine bu yüzden bir kez daha teşekkür ederim. Biz onların, onlarda bizim yanımızda olduğu sürece biz çok güçlü bir aileyiz.”
MÜSİAD’ın insanı insanın kurdu olan bir anlayışın izinden gitmediğini dile getiren Genç MÜSİAD Genel Başkanı Faruk Akbal, “MÜSİAD için insan önce müşteri, önce çalışan, önce tüketici değildir. MÜSİAD için insan önce insandır, eşrefi mahlukattır, yaratılmışların en şereflisidir. MÜSİAD’ı farklı kılan farklı bir bakış açısına sahip olmasıdır” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından, İsmail Çiftçioğlu başkanlığında yeniden oluşan Genç MÜSİAD üyeleri toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç MÜSİAD’ın Olağan Genel Kurulu Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN