Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ahmet Uğur Baran, Kadınlar Gününde Engelli Vatandaşları Unutmadı

Giriş Tarihi: 8.3.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 17:50
Ahmet Uğur Baran, Kadınlar Gününde Engelli Vatandaşları Unutmadı
AK Parti 2. Bölge Milletvekili aday adayı Ahmet Uğur Baran, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle yaptığı ziyaretlerinde, kadınların toplum içindeki önemine vurgu yaptı.
AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili aday adayı Ahmet Uğur Baran, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, engelli kadınları ve engelli eşlerini ziyaret etti. Gününü engelli vatandaşlara ayıran Baran, ziyaretlerinde kadınların toplumdaki öneminin altını çizerek, kadın haklarının genişletilmesi gerektiğini belirtti. Ahmet Uğur Baran, "Kadın annedir, eştir, çalışandır, üretendir, yetiştirendir. Toplumun temelini oluşturan da geleceğini şekillendiren de kadındır. Sevginin, saygının en yücesini hak eden kadınlarımızın siyasette, sosyal hayatta ve çalışma hayatında daha fazla yer alması geleceğe güvenle bakmamızı sağlar. Bu bağlamda kadın haklarının genişletilmesi, kadınlar lehine daha adil bir düzenlemenin yapılması ve kadınlarımızın toplum içinde güven içinde var olmaları huzurlu, mutlu ve daha sağlıklı bir toplum oluşmasının ön şartıdır" dedi.
AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili aday adayı Ahmet Uğur Baran, engelli vatandaşlara ziyaretlerinde kadınların toplum hayatında hak ettiği değere ulaşması adına yapılacak çalışmaların destekçisi olacağının sözünü vererek "Engelli bir siyasetçi olarak, toplumun dezavantajlı gruplarının temsilcisi olmayı misyon edinmiş biri olarak, kadın haklarının genişletilmesi ve onların toplum hayatında hakkettikleri yere sahip olmaları için yapılacak çalışmaların sonuna kadar öncüsü ve destekçisi olacağım" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Uğur Baran, Kadınlar Gününde Engelli Vatandaşları Unutmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN