Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aliağa Belediyesi Madeni Yağ Alım İhalesine Çıkıyor

Giriş Tarihi: 9.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Aliağa Belediyesi Madeni Yağ Alım İhalesine Çıkıyor
Aliağa Belediyesi İşletmeler Müdürlüğü, 16 Mart Pazartesi günü saat 10.00’da Aliağa Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda madeni yağ mal alım ihalesine çıkacak.
Aliağa Belediyesi İşletmeler Müdürlüğü, madeni yağ mal alım ihalesine çıkacak. 66 varil madeni yağ ve 500 kilogram adblue mal alımını kapsayan ihale, Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesi gereği açık ihale usulünce, 16 Mart Pazartesi günü saat 10.00’da Aliağa Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak. Gerekli detaylar EKAP’ta yer alan ihale dokümanındaki idari şartnameden ulaşabilecek. İstekliler, teklif edecekleri madeni yağların teknik özelliklerini içeren bilgi formlarını kendileri ya da üretici firma tarafından kaşeli ve imzalı olarak tekliflerini sunacaklar. İhaleyi kazanan firma sözleşmeyi kazandıktan sonra 20 takvim gününde ihale de belirtilen şartları yerine getirerek Aliağa Belediyesi İşletmeler Müdürlüğüne teslim edecek.
Duyurusu yapılan ihale ilanında ihaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ve yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı. İhale dokümanı Aliağa Belediyesi web adresinden görülebileceği gibi 50 TL karşılığında Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi’nden de satın alınabilecek. İstekliler tekliflerini ihale tarih ve saatine kadar Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi adresine elden verebilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aliağa Belediyesi Madeni Yağ Alım İhalesine Çıkıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN