Tsyd ’de Bahri Okumuş Güven Tazeledi

Giriş Tarihi: 10.3.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Şubesi’nin olağan genel kurulunda, mevcut başkan Bahri Okumuş’un listesi güven tazeledi.
Altay Sosyal Yardımlaşma Derneği’ndeki olağan genel kurula 98 üye katıldı. Avni Erboy ve Bahri Okumuş’un listelerinin yarıştığı seçimde oy kullanan 97 kişinin 76’sı tercihini Bahri Okumuş’tan yana kullandı. Diğer aday Avni Erboy’un başkanlığındaki liste ise 21 oyda kaldı.
TSYD İzmir Şube Başkanı Bahri Okumuş, seçim sonrası yaptığı teşekkür konuşmasında ağır bir sorumluluğun altına girdiğini ifade ederek, “Salonda bulunan herkese bu kongre için teşekkür ediyorum. Biz TSYD İzmir Şubesi Yöneticileri olarak bu derneğin temsili konusunda nerede nasıl davranılması gerektiğini bilen insanlarız. Gördüm ki bunun için üyelerimizin kafasında soru işareti yok. Buna sevindim. Ben TSYD başkanlığını 3 yıl boyunca zaten sürdürdüm. Seçim kazanıp kaybetmek önemli değildi” diye konuştu.
Bahri Okumuş’un başkanlığındaki yönetim kurulunda Suavi Yardımoğlu, Gökhan Özyurtlu, Sedat Yılmaz, Mutlu Duman, Murat Attila ve Ali Korkmaz bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tsyd İzmir’de Bahri Okumuş Güven Tazeledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN