Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Foçalı Gençler Ve Çocuklar, Geleneksel Türk Müziği Çalgılarını Tanıyacak

Giriş Tarihi: 23.3.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 15:26
Foçalı Gençler Ve Çocuklar, Geleneksel Türk Müziği Çalgılarını Tanıyacak
Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı, Foça Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlediği iki ayrı sunumda, Foçalı gençlere ve çocuklara geleneksel Türk Müziği çalgılarını tanıtacak.
Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı, Foçalı gençlere ve çocuklara geleneksel Türk Müziği çalgılarını tanıtacak. 25 Mart Çarşamba günü Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan programın 1. sunumu, Saat 13.30’da, 2. sunumu ise 15.30’da başlayacak. Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Öğretim Görevlisi Erkan Aydın moderatörlüğündeki etkinliğin müzik yönetmenliğini, Yrd. Doç. Dr. Esin D. Thorpe Millard yapacak. Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı 1. Foça Müzik Günleri Geleneksel Türk Müziği Çalgıları etkinliğine, tüm gençlerin ve çocukların davetli olduğu belirtildi.
Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, “Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı ve Foça Belediyesi, geleneksel Türk Müziği’ni gençlere ve çocuklara tanıtmak için ortak çalışmalar yapmaya bundan sonraki süreçte de devam edecek” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Foçalı Gençler Ve Çocuklar, Geleneksel Türk Müziği Çalgılarını Tanıyacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN