Türkiye'nin en iyi haber sitesi

LÖSEV İyilik Tır’ı ’de

Giriş Tarihi: 28.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Lösemili Çocuklar Vakfı’nın (LÖSEV) İyilik TIR’ı, Niğde’ye geldi. TIR’da, lösemili çocukların ailelerine giyecek, oyuncak, çocuk bezi ve kırmızı et yardımında bulunuldu.
Anadolu’ya TIR Dolusu LÖSEV Yardımı projesi kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyacı olan lösemili ailelere yardımları ulaştırmak amacıyla yollara düşen LÖSEV TIR’ı, ’e geldi. İki gün kentin çeşitli noktalarında ailelerle buluşan İyilik TIR’ı, bugün Karşıyaka İskele yanında hizmet verdi. TIR’da; gıda, giyim, tekstil, kırtasiye, oyuncak ve kırmızı et yardımları, LÖSEV’e kayıtlı lösemili çocuklar ve ailelere yapıldı. Aileler yardımları, ihtiyaçlarına göre gönüllerince seçti. LÖSEV yardım ekibi, burada ayrıca lösemili ailelere verilmek üzere yapılan kıyafet, gıda, oyuncak, kırtasiye gibi yardımları kabul etti. Çizgi film karakteri Örümcek Adam, Batman, Prenses kıyafetlerini giyen animatörler, TIR’a gelen çocuklarla oyun oynayıp fotoğraf çektirdi.
İYİLİK DAĞITIYORUZ
LÖSEV’in yardım TIR’ı hakkında bilgi veren LÖSEV İzmir Halkla İlişkiler Sorumlusu Selin Topçuoğlu, ’’Bugün iyilikler TIR’I etkinliğimiz İzmir’de. Bu TIR ile tüm Türkiye’yi gezerek ailelerimize yardımcı oluyoruz. Ege Bölgesi’ndeki turumuz Uşak ile başladı. Uşak’tan Manisa’ya gittik ve bugün İzmir’deyiz. Sonra Aydın, Muğla, Denizli ve Afyon’a giderek Ege turunu tamamlayacağız. Ailelerimize kırmızı et, kuru gıda, kıyafet, oyuncak gibi yardımlarda bulunuyoruz. Aynı zamanda gittiğimiz illerde ailelerimizle tanışıp daha sonra görüşüyoruz. Onların bizi tanıması, bizim onları tanımamız çok keyifli bir etkinlik oluyor. Çocuklar için etkinlik ve organizasyonlar düzenliyoruz. Animasyon ekiplerimiz var. Hep birlikte mutlu keyifli bir gün geçiriyoruz aynı zamanda ailelere ihtiyaçları doğrultusunda yardımlarımızı götürüyoruz’’ dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
LÖSEV İyilik Tır’ı İzmir’de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN