Lefkoşa Ve Foça Dostluğu Perçinledi

Giriş Tarihi: 4.5.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 16:49
Lefkoşa Ve Foça Dostluğu Perçinledi
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı ve KKTC Konsolosu Uğur Umar, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Konukseverliği ve misafirperverliği için Başkan Demirağ’a teşekkür ettiğini ifade eden Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı, “İzmir Ticaret Odası’nın davetlisi olarak, İzmir’deyken, özellikle bizlerle yakın ilişkiler içerisinde bulunan Foça Belediye Başkanı Sayın Gökhan Demirağ’ı ziyaret etmek istedik. Lefkoşa ile karşılıklı işbirliği olanaklarını, kültürel ve sosyal anlamda geliştireceğiz. Kendisiyle çok güzel bir görüşme gerçekleştirdik” dedi.
Lefkoşa ve Foça arasındaki dostluğun devam edeceğini ve karşılıklı ilişkilerin her zaman sıcak biçimde yürüyeceğini ve ilerleyeceğini belirten Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’da “Sayın Başkan Mehmet Harmancı’ya ziyareti için çok teşekkür ediyoruz. Kuzey Kıbrısımızın Başkenti Lefkoşa Belediye Başkanı’nı Foça’da ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Bundan sonraki süreçte, hem işbirliği hemde farklı projelerde ortak noktalarda olmak için sohbet edeceğiz. Kendisini, Sayın Konsolosumuzla birlikte Foça’da ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Lefkoşa ve Foça iyi işler yapacaktır, iyi projeler üretecektir” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lefkoşa Ve Foça Dostluğu Perçinledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN