Eğitimci Cihat Şener Aliağalı Öğrencilerle Buluşuyor

Giriş Tarihi: 6.5.2015 22:08 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 23:21
Aliağa Belediyesi, düzenlediği eğitim faaliyetleri kapsamında Eğitimci Yazar ve Televizyon Programcısı Cihat Şener’i Aliağalı öğrencilerle buluşturmaya hazırlanıyor.
11 Mayıs 2015 Pazartesi günü saat 11.00’de Aliağa Belediyesi Çok Amaçlı Sosyal Tesisleri konferans salonunda gerçekleştirilecek olan "Üniversite ve Bölüm Tercihi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Başarıyı Artıran Stratejik ve Psikolojik Sınav Taktikleri" konulu eğitim seminerine ’Hayatımız Sınav’ adlı televizyon programları ile tanınan eğitimci Cihat Şener konuşmacı olarak katılacak.
13-21 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek Lisans Yerleştirme Sınavına (LYS) girecek öğrenciler için verilecek olan eğitim semineri ücretsiz olacak.
Cihat Şener, üniversite adaylarının tercih sürecini doğru bir biçimde geçirmelerini, üniversite ve bölüm seçiminde dikkat etmeleri gereken noktaları, kendileri için en sağlıklı seçimi yapabilmeleri için gerekli olan etkin tercih tekniklerini katılımcılar ile paylaşacak. Başarıyı arttıran stratejik ve psikolojik sınav taktikleri konusunda da bilgiler verecek olan Şener, öğrencilerin hem sınav öncesi hem de sınav sonrası neler yapmaları gerektiği hususunda bilgiler verecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eğitimci Cihat Şener Aliağalı Öğrencilerle Buluşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN