Türkiye'nin en iyi haber sitesi
C VİTAMİNİ DEPOSU kaç kalori?

C VİTAMİNİ DEPOSU kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

C VİTAMİNİ DEPOSU % 77,65 karbonhidrat, % 3,85 protein, % 1,35 yağdan oluşur. C VİTAMİNİ DEPOSU kaç kalori? C VİTAMİNİ DEPOSU diyette yenir mi? C VİTAMİNİ DEPOSU besin değerleri nedir? C VİTAMİNİ DEPOSU karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Porsiyon (Orta) C VİTAMİNİ DEPOSU 71,30 kaloridir. C VİTAMİNİ DEPOSU içeriğinde 16,72 Karbonhidrat(g), 0,83 Protein(g), 0,29 yağ(g), 3,64 lif(g), 29,71 Sodyum(mg), 249,47 potasyum(mg), 22,51 Kalsiyum(mg), 6772,90 A Vitamini(ui), 2,80 C Vitamini(mg), 0,29 ve Demir barındırır. C VİTAMİNİ DEPOSU kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
C VİTAMİNİ DEPOSU kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

3 adet mandalina kaç kalori?

Kalori Bilgisi Mandalina Kalori Değeri: Bu besinin 100 gramında 50 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Adet (Orta) yani 125 gramlık miktarında Mandalina 63 kalori bulunmaktadır. Mandalina, A ve C vitamini, potasyum, folik asit ve lif açısından zengin bir meyvedir. 2 adet küçük mandalina 1 adet meyve yerine tüketilebilir.

Sambucol kara mürver kilo aldırır mı?

Sambucol karamürver meyvesi çinko ve c vitamini içerikli doğal bir vitamindir. Kilo aldırıcı üzerinde direk bir etkisi yoktur.

C vitamini takviyesi nasıl alınmalı?

Günlük C Vitamini İhtiyacı Nasıl Karşılanır? C vitamini en yaygın olarak narenciye ürünleri, çeşitli meyveler ve sebzelerde bulunur. Bunun yanı sıra kapsül halinde ve çiğnenebilir tabletler şeklinde ağızdan alınan takviyeler halinde de C vitamini almak mümkündür.

C vitaminin vücut çalışmasındaki görevleri nelerdir?

C vitamini, insan sağlığı için çok önemlidir ve pek çok hastalığa karşı korur. Kolajen üretmede görev alır; sağlıklı ve canlı bir cilt oluşmasına katkı sunar. Yüksek tansiyonu dengeler. Demir eksikliğini önler ve doku onarımına yardımcı olur.

SON DAKİKA