Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Çam Balı kaç kalori?

Çam Balı kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Çam Balı % 99,85 karbonhidrat, % 0,15 protein, oluşur. Çam Balı kaç kalori? Çam Balı diyette yenir mi? Çam Balı besin değerleri nedir? Çam Balı karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Tatlı Kaşığı Çam Balı 32,70 kaloridir. Çam Balı içeriğinde 8,17 Karbonhidrat(g), 0,01 Protein(g), barındırır. Çam Balı kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Çam Balı kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Bir kaşık çam balı kaç kalori?

Çam Balı Kalori Değeri: Bu besinin 100 gramında 327 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Tatlı Kaşığı yani 10 gramlık miktarında Çam Balı 33 kalori bulunmaktadır. Çam balı, diğer ballardan farklı olarak asidik bir yapıya sahiptir.

Çam balı kilo aldırır mı?

Genel hatlarıyla balın birçok faydasından yararlanmak ve doğal tatlandırıcı olarak kullanmak abartılmadığı takdirde kilo aldırmaz denilebilir. Bal, diyet listelerinde her sabah bir kaşık ya da suda eritilmiş bir kaşık olarak yer alır.

Bal Parmak kaç kalori?

1 çay bardağı (100 gr) bal 304 kcal.

Çiçek balı kaç kalori?

Kalori Bilgisi Çiçek Balı Kalori Değeri: Bu besinin 100 gramında 325 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Tatlı Kaşığı yani 10 gramlık miktarında Çiçek Balı 33 kalori bulunmaktadır. Çiçek balı, çeşitli çiçek özlerinden oluşan ve diğer ballardan daha tatlı olan bal çeşididir. 1 tatlı kaşığı bal 1 porsiyon meyveye denktir.

SON DAKİKA