Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Damla Çikolata kaç kalori?

Damla Çikolata kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Damla Çikolata % 65,83 karbonhidrat, % 6,50 protein, % 27,55 yağdan oluşur. Damla Çikolata kaç kalori? Damla Çikolata diyette yenir mi? Damla Çikolata besin değerleri nedir? Damla Çikolata karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Yemek Kaşığı Damla Çikolata 52,10 kaloridir. Damla Çikolata içeriğinde 6,38 Karbonhidrat(g), 0,63 Protein(g), 2,67 yağ(g), 12,20 Sodyum(mg), barındırır. Damla Çikolata kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Damla Çikolata kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 tane damla çikolata kaç kalori?

Kalori Bilgisi Damla Çikolata Kalori Değeri: Bu besinin 100 gramında 521 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Yemek Kaşığı yani 10 gramlık miktarında Damla Çikolata 53 kalori bulunmaktadır.

Bitter Damla Çikolata kilo aldırır mı?

BİTTER ÇİKOLATA KİLO ALDIRIR MI? Çikolata da bulunan yağlar da diğer yağlar gibi kalorili olduğundan, tüketiminde aşırıya kaçılırsa kilo aldırabilir.

Bitter damla çikolata diyette yenir mi?

Yağ ve sütün yoğun olduğu bu iki tür kalori açısından son derece yüksek ve diyetinize zarar verecek özellikler taşıyor. Bu yüzden diyet esnasında günlük 30 gram bitter çikolata tüketmek, sizi sağlıklı ve fit günlere daha çabuk taşıyacaktır.

1 yemek kaşığı bitter çikolata kaç kalori?

Kalori Bilgisi Bitter Çikolata Kalori Değeri: Bu besinin 100 gramında 479 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Parça (Küçük) yani 5 gramlık miktarında Bitter Çikolata 24 kalori bulunmaktadır. Çikolata kalorisi ve şeker içeriği yüksek bir tatlıdır. Bu nedenle tüketiminde dikkatli olunmalıdır.

SON DAKİKA