Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Hazır Kremalı Mantarlı Makarna Sosu Su ile hazırlanmış kaç kalori?

Hazır Kremalı Mantarlı Makarna Sosu (Su ile hazırlanmış) kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Hazır Kremalı Mantarlı Makarna Sosu (Su ile hazırlanmış) % 48,07 karbonhidrat, % 9,61 protein, % 38,46 yağdan oluşur. Hazır Kremalı Mantarlı Makarna Sosu (Su ile hazırlanmış) kaç kalori? Hazır Kremalı Mantarlı Makarna Sosu (Su ile hazırlanmış) diyette yenir mi? Hazır Kremalı Mantarlı Makarna Sosu (Su ile hazırlanmış) besin değerleri nedir? Hazır Kremalı Mantarlı Makarna Sosu (Su ile hazırlanmış) karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Porsiyon (Orta) Hazır Kremalı Mantarlı Makarna Sosu (Su ile hazırlanmış) 90,00 kaloridir. Hazır Kremalı Mantarlı Makarna Sosu (Su ile hazırlanmış) içeriğinde 7,50 Karbonhidrat(g), 1,50 Protein(g), 6,00 yağ(g), 0,60 lif(g), 0,63 Sodyum(mg), barındırır. Hazır Kremalı Mantarlı Makarna Sosu (Su ile hazırlanmış) kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Hazır Kremalı Mantarlı Makarna Sosu Su ile hazırlanmış kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Kremalı mantarlı makarna kaç kalori?

1 Porsiyon (Orta) Kremalı Mantarlı Makarna 396,15 kaloridir.

1 tabak kremalı mantarlı makarna kaç kalori?

Kremalı Mantarlı Makarnanın 100 gramında 247 kcal kalori, ayrıca 1 Porsiyon yani 160 gram Kremalı Mantarlı Makarnada 395 kalori bulunmaktadır. Kremalı mantarlı makarna, kalorisi ve yağ içeriği yüksek olduğu için öğünlerde çok tercih edilmemelidir.

Mantar sosu kac kalori?

Mantar Soslu Makarnanın 100 gramında 90 kcal kalori, ayrıca 1 Porsiyon yani 280 gram Mantar Soslu Makarnada 252 kalori bulunmaktadır.

SON DAKİKA