Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Küflü Peynir kaç kalori?

Küflü Peynir kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Küflü Peynir % 46,01 protein, % 50,20 yağdan oluşur. Küflü Peynir kaç kalori? Küflü Peynir diyette yenir mi? Küflü Peynir besin değerleri nedir? Küflü Peynir karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Dilim (Orta) Küflü Peynir 91,20 kaloridir. Küflü Peynir içeriğinde 6,60 Protein(g), 7,20 yağ(g), 360,00 Sodyum(mg), 45,00 potasyum(mg), 165,00 Kalsiyum(mg), 65,10 A Vitamini(ui), 0,00 C Vitamini(mg), 0,17 ve Demir barındırır. Küflü Peynir kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Küflü Peynir kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Küflü tulum peyniri kaç kalori?

Kalori Bilgisi Küflü Peynir Kalori Değeri: Bu besinin 100 gramında 304 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Dilim (Orta) yani 30 gramlık miktarında Küflü Peynir 92 kalori bulunmaktadır. Küflü peynir, protein, A vitamini, kalsiyum, fosfor, potasyum, magnezyum içeriği yüksek bir peynirdir.

Küflü peynir diyette yenir mi?

Erzurum lor ve civil peynirlerinin birlikte olgunlaştırılmasıyla oluşturulan göğermiş peynir ya da diğer bir adıyla küflü peynir de diyet listelerinize ekleyebileceğiniz düşük kalorili peynir çeşitleri arasında yer alır. Yeşil peynir, kahvaltı ya da ara öğünlerde porsiyon kontrolü ile güvenle tüketilebilir.

Erzurum peyniri kaç kalori?

Göğermiş Çeçil Peyniri, diğer peynir türlerine kıyasla daha hafif bir peynirdir. Yüz gramında yaklaşık yüz yirmi kalori oranı vardır.

Tulum peynir kaç kalori?

Erzincan ve İzmir yörelerinde genellikle keçi sütünden üretilip ülkenin her yerine dağıtımı sağlanabilen tulum peynir kalori ve besin değeri peynir çeşidine göre değişkenlik gösterebilir: Erzincan Tulum Peynir Kalori Değerleri: 1 ince dilim (20 gr) tulum peyniri 67 kcal. 1 orta dilim (30 gr) tulum peyniri 100 kcal.

SON DAKİKA