Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Nar Ekşisi kaç kalori?

Nar Ekşisi kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Nar Ekşisi % 98,67 karbonhidrat, % 1,33 protein, oluşur. Nar Ekşisi kaç kalori? Nar Ekşisi diyette yenir mi? Nar Ekşisi besin değerleri nedir? Nar Ekşisi karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Tatlı Kaşığı Nar Ekşisi 15,00 kaloridir. Nar Ekşisi içeriğinde 3,70 Karbonhidrat(g), 0,05 Protein(g), barındırır. Nar Ekşisi kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Nar Ekşisi kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 cay kaşık nar ekşisi kaç kalori?

Nar Ekşisi Kalori Değeri: Bu besinin 100 gramında 300 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Çorba Kaşığı yani 10 gramlık miktarında Nar Ekşisi 30 kalori bulunmaktadır. Nar ekşisi; mayhoş ve tatlı bir tada sahiptir.

Nar ekşisi kilo aldırır mı?

Direkt olarak nar ekşisi tüketmenin kilo verdirdiğini söylemek mümkün olmasa da nar ekşisinin buna benzer diğer faydaları kilo vermenize etki edebilir. İçerdiği antioksidan sayesinde vücuttaki zararlı maddelerin dışarı atılmasına yardımcı olur.

1 çorba kaşığı nar ekşisi kaç kalori?

Kullanım alanı bu kadar geniş olan nar ekşisinin 100 gramının kalori miktarı da 300 kcal olarak bilinir. 1 çorba kaşığı nar ekşisinde 30 kcal bulunur. Diyetlerde bolca tüketildiği için, nar ekşili salata kaç kalori şeklinde sorularla da sıklıkla karşılaşılabilmektedir.

Diyette nar ne kadar yenmeli?

“Diyette nar ne kadar yenmeli?” sorusuna cevap veren Ödübek “Bu sorunlar için hem lif içeriği yüksek olduğu için hem de tok tuttuğundan kesinlikle diyet yapanlara öneriyoruz. Bir adet nar 72 kalori, ara öğünlerde bir tane tüketilebilir.

SON DAKİKA