Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Poşe Yumurta kaç kalori?

Poşe Yumurta kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Poşe Yumurta % 3,08 karbonhidrat, % 54,29 protein, % 41,09 yağdan oluşur. Poşe Yumurta kaç kalori? Poşe Yumurta diyette yenir mi? Poşe Yumurta besin değerleri nedir? Poşe Yumurta karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Porsiyon (50gr) Poşe Yumurta 71,50 kaloridir. Poşe Yumurta içeriğinde 0,36 Karbonhidrat(g), 6,26 Protein(g), 4,74 yağ(g), 148,50 Sodyum(mg), 69,00 potasyum(mg), 28,00 Kalsiyum(mg), 0,88 ve Demir barındırır. Poşe Yumurta kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Poşe Yumurta kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 adet pose yumurta kac kalori?

Poşe Yumurtanın 100 gramında 143 kcal kalori, ayrıca 1 Porsiyon yani 55 gram Poşe Yumurtada 79 kalori bulunmaktadır. Poşe Yumurta, sabah kahvaltılarında haşlanmış yumurta yerine 1 dilim kızarmış ekmeğin üzerine konularak tercih edilebilecek ve kaynamış su ile hazırlanan sağlıklı bir alternatiftir.

Poşe yumurta diyette yenir mi?

Poşe yumurtanın beyazının tam pişmiş olması sarısının ise akışkan olması gerekir. Aklarının dağılmaması en önemli detaylardan biridir. Yağsız pişmesi nedeniyle, diyet listelerinin de aranan tariflerinden biri olan poşe yumurta, düşük kalorili protein arayanlar için ideal bir alternatif.

Avakadolu poşe yumurta kaç kalori?

Avokadolu Poşe Yumurta | Besin Değerleri | yemek8.com. Bu yemek 9 malzeme ile yapılır. Bu yemeğin 100 gramı 160.2 kalori ihtiva eder.

Avokadolu Poşe yumurta nasıl yapılır?

Yumurtayı bir kaba kırın. Kaynayan suyu karıştırarak içinde bir girdap oluşturun ve yumurtayı bu girdabın için yavaşça bırakın. 3 dk kadar pişirin. Ve ezilmiş avokadoyu baharat tuz ve limonla tatlandırıp ekmeğe sürün.

SON DAKİKA