Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Şehriyeli Tavuk Çorbası Hazır Ürün kaç kalori?

Şehriyeli Tavuk Çorbası (Hazır Ürün) kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Şehriyeli Tavuk Çorbası (Hazır Ürün) % 14,93 karbonhidrat, % 41,44 protein, % 39,80 yağdan oluşur. Şehriyeli Tavuk Çorbası (Hazır Ürün) kaç kalori? Şehriyeli Tavuk Çorbası (Hazır Ürün) diyette yenir mi? Şehriyeli Tavuk Çorbası (Hazır Ürün) besin değerleri nedir? Şehriyeli Tavuk Çorbası (Hazır Ürün) karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Kepçe Şehriyeli Tavuk Çorbası (Hazır Ürün) 84,00 kaloridir. Şehriyeli Tavuk Çorbası (Hazır Ürün) içeriğinde 2,16 Karbonhidrat(g), 6,00 Protein(g), 5,76 yağ(g), 0,30 lif(g), 220,00 Sodyum(mg), 239,00 potasyum(mg), 16,00 Kalsiyum(mg), 348,00 A Vitamini(ui), 6,10 C Vitamini(mg), 0,61 ve Demir barındırır. Şehriyeli Tavuk Çorbası (Hazır Ürün) kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Şehriyeli Tavuk Çorbası Hazır Ürün kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 kase hazır tavuk çorba kaç kalori?

Kremalı Tavuk Çorbası Hazır Ürünün 100 gramında 25 kcal kalori, ayrıca 1 Kase yani 250 gram Kremalı Tavuk Çorbası Hazır Üründe 63 kalori bulunmaktadır. Kremalı tavuk çorbası, tavuk eti, tavuk suyu, un ile yapılan bir çorbadır bazen şehriye de ilave edilir. Kalori ve yağ içeriği yüksek bir çorbadır.

Knorr şehriyeli tavuk çorbası kaç kalori?

Knorr Şehriyeli Tavuk Çorbasının 100 gramında 16 kcal kalori, ayrıca 1 Paket yani 51 gram Knorr Şehriyeli Tavuk Çorbasında 8 kalori bulunmaktadır.

Şehriyeli tavuk çorbası kilo aldırır mı?

1 kase şehriye çorbası, yemeğiniz için iyi bir başlangıçtır ve kilo yapmaz. Bol miktarda vitamin içeren şehriye çorbası, vücut direncini artırarak hastalıklarla savaşır. Öte yandan şehriye çorbası yaparken az yağ kullanırsanız kalorisi yüksek olmayacaktır.

Tavuk suyu çorba diyette yenir mi?

Tavuk suyu çorbanın kalorisi çok yüksek değildir bu nedenle ana öğünlerde yenebilecek lezzetli, kilo yapmayan ve faydalı bir çorbadır.

SON DAKİKA