Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Lekeler tarih mi oluyor?

Uzmanlar yeni geliştirdikleri Anti-Hydro Teknoloji sayesinde birçok yüzeyin kirlemesini ve sıvılara karşı dirençli olmasını sağladı.

Giriş Tarihi: 27.1.2014 17:59
Teknolojinin ilerlemesiyle her geçen gün hayatımıza yeni buluşlar ekleniyor. Bilim adamları sürekli yaşam standartlarımızı arttırmak adına laboratuarlarda yoğun mesai harcıyorlar. Son yıllarda gelişmekte olan Nano Teknoloji adına birçok buluş bilim dünyasına katıldı.

Uzmanlar Nano Teknoloji'yi bir adım öne taşıyarak yeni bir boyut kazandırdılar. Yeni geliştirdikleri Anti-Hydro Teknoloji sayesinde birçok yüzeyin kirlemesini ve sıvılara karşı dirençli olmasını sağladılar. Bu ürün gurubunun en yenisi ise No Wet.

Kaplama türüne göre yüzeylere antibakteriyelik, anti küf, anti mantar, asidik koruma, su ve leke iticilik, yüzeye geç yapışma gibi özellikler kazandıran bu ürün Anti Hydro teknolojisi ile bu işlemi yaparken aynı zamanda dokunun nefes alma özelliğini bozmayıp yüzeyin temizlenmesini kolaylaştırıyor.

Kısacası No Wet madde uygulanan yüzeyler her türlü sıvı, leke, kirlenmeye karşı koruma kazanmış olur. Sıvılar yüzey üzerinden kayıp gitmekte, herhangi bir yapışma veya emilim gözlenmemektedir. No Wet'in kullanım alanları olarak her türlü tekstil malzemesi, deri, koltuk, kumaş, halı, süet yüzeyler, arabaların iç döşemeleri, ahşap ve bahçe mobilyaları, doğal taş yüzeyler örnek gösterilebilir. Başta Amerika olmak üzere Avrupa'da da yoğun ilgi gören Anti-Hydro koruyucu ürünler artık ülkemizde de rahatlıkla temin edilebiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lekeler tarih mi oluyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN