Clinique Dent Beaute Maslak'ta

24 yıldır Medikal ve Diş Estetiği alanında uluslararası standart kalite ve sertifikasyona sahip olan Clinique Dent Beaute ,İstanbul Maslak Sun Plaza’da hizmet vermeye devam etmektedir.

Giriş Tarihi: 15.5.2014 17:36
İmplant ve Ağız Cerrahisi, Ortodonti, Lazer Diş Hekimliği, Dişeti Sağlığı ve Estetiği , Çocuk Diş Hekimliği gibi temel branşlarda hizmet veren Clinique Dent Beaute ; 6 kişilik uzmanı kadrosu ile çalışmaktadır.

Clinique Dent Beaute Kurucusu Diş Hekimi Dr. Ferzan Kemali : '' Vizyonumuz: Tüm hastalarımıza Ağız ve Diş sağlığı alanında uzman ekibimiz ile son teknolojiyle hizmet vermektir. Kaliteli ve yüksek standartta koşulsuz hasta memnuniyeti ana hedefimizdir. Temel branşlar dışında göze hoş görünen diş ve dişeti ; kişinin hayatını pozitif anlamda etkilediği ve özgüvenini artırdığı için kliniğimizde Gülüş Tasarımı uygulanmaktadır. Ayrıca tedavi sırasında özel video gözlüğüyle hastanın seçtiği sinema filmi, maç, eğlenceli videolar izleterek özellikle çocuk hastalarımızın tedavi süresini eğlenceli hale dönüştürebiliyoruz ''
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Clinique Dent Beaute Maslak'ta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN