Beyonce'nin vücut sırları

Giriş Tarihi: 7.12.2014 17:02
Beyonce'nin vücut sırları

Her zaman hafif balık etli ve çekici vücut ölçülerine sahip olan ünlü şarkıcı Beyonce’nin kıskandıran vücudunun sırları ortaya çıktı.

Beyonce'nin sırrı bir kitap sayesinde ortaya çıktı. Beyonce, eşi Jay-Z ve daha birçok ünlü ismin spor eğitmeni olan Marco Borges, yazdığı bir kitapta Beyonce'nin doğumdan kısa bir süre sonra fit bir görünüme kavuşmasının sırrını verdi. Bu sır yabancı ülkelerde Aqua Cycling olarak geçen suda bisiklet sürmek.

NEDEN AQUA CYCLİNG?

Normal bisiklet sürme seansından çok daha kolay kilo verdiriyor ve oldukça sağlıklı. Yani kısacası; tercih edilesi bir yöntem.

SELÜLİTLERDEN KURTARIYOR

Birçok sporun yapamadığı şeyi yapan bu spor, selülitleri yok ediyor. Çeşitli sebeplerden dolayı spor yapmakta zorlanan kişiler için çok uygun bir spor yöntemi olan Aqua Cycling hem suda olmanın rahatlığını hem de spor yapmanın hazzını sunuyor.

HAMLAMA YAPMIYOR

Bu yöntemin bir diğer güzelliği ise çok daha kolay uygulanabilmesi. Uzunca bir süre spor yapmayıp sonra tekrar spor yaptığınızda vücudunuzda kasılmalar ve çeşitli ağrılar meydana gelir. Oysa bu yöntemde öyle bir şey yok. Hamlama durumu, dolayısıyla kaslarda oluşan zorlanma ünlülerin bir numaralı tercihinde söz konusu bile değil.

Kaynak: Kadinvekadin.net

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beyonce'nin vücut sırları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN