Anne adaylarına güzellik eğitimi

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi'nin düzenlediği Gebe Okulu, devam ediyor. Anne ve baba adaylarının doğum öncesi uzman ve hekimler tarafından bilgilendiği okula, Dermatoloji Uzmanı Dr. Devrim Sakallı Çakçak konuk oldu.

Giriş Tarihi: 7.2.2015 12:28
Anne adaylarına güzellik eğitimi

Bebeklerini kucaklamak için gün sayan anne ve baba adaylarının doğum öncesi eğitim aldığı Medical Park Antalya Hastane Kompleksi'nin düzenlediği Gebe Okulu, verdiği eğitimlerle dikkat çekmeye devam ediyor.

Dört hafta süren eğitimin ardından sertifikalı anne ve baba adayı da olan katılımcılar, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Dermatoloji Bölümü'nden Uzman Dr. Devrim Sakallı Çakçak'la bir araya geldi. Hamilelik dönemi ve doğum sonrası süreçte doğum çatlakları, cilt bakımının yanı sıra pek çok konu hakkında bilgi veren Dr. Çakçak, anne adaylarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Eğitim sayesinde daha bilinçli olmaya başladıklarını söyleyen kursiyerler, hem hamilelik süreci hem de doğum sonrası süreç için Gebe Okulu sayesinde önemli bilgilerle donandıklarını belirterek, hamilelik döneminde nelerle karşılaşacaklarının yanı sıra doğumdan sonra da bebek bakımıyla ilgili hem kendileri hem de eşlerinin pek çok şey öğrendiklerini söylediler.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anne adaylarına güzellik eğitimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN