Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son dakika alternatifleri

Büyükada’da önce müze gezebilir sonra çıda sofra donatabilirsiniz... Ya da anne-kız hamam keyfine ne dersiniz? için program yapmadıysanız farklı alternatiflere bir göz atın...

Giriş Tarihi: 6.5.2016
Son dakika alternatifleri
'ne sayılı günler kaldı. Elbette sevgi bir güne sıgmaz. Ama madem böyle bir gün var es geçmemeli, annelerle geçirmeli. Ne mi yapmalı? 2016'nın yükselen trendi piknige ne dersiniz? Birçok marka piknik sepetleri hazırladı... Birbirinden sık sepetlerden birini alıp içine kendi ellerinizle hazırladıgınız sandviçleri koyabilirsiniz. Piknik için Maçka Parkı'nı tercih edebilirsiniz. Pazar günleri pötikareli örtülerle hatta sampanyalarla burada piknik yapan Nisantası ahalisine de rastlayabilirsiniz. "Yok daha sehir dısında bir yer olsun" derseniz de Bahçeköy Fidanlıgı, Büyükada Mesire Alanı ya da Yakacık'taki Aydos Mesire alanını tercih edebilirsiniz.

KENDİN PİŞİR KENDİN YE
Sevgini göstermenin en güzel tarafı süphesiz emek harcamak. Hem yıllarca bizi büyüten, besleyen, bakan annemize kendi ellerimizle yemek hazırlamanın keyfi de bir baska. Üstelik iki taraf için de eglenceli bir aktivite olabilir. O halde haydi mangal basına... Gidin mahalle kasabınıza alın annenizin sevdigi etleri, belki yanına da birkaç meze... Kilyos, Polonezköy tarafında mangal yapabileceginiz birçok yer var. Sarıyer'deki Kirazlı Bahçe benim favori kendin pisir kendin ye noktam. Riva yolu girisindeki Fındık Bahçesi ise orman manzarasına karsı mangal yakabileceginiz bir baska nokta. Hamamı kim sevmez ki! Kese, köpük, masaj keyfine hiçbir anne "Hayır" demez... O halde istikamet Türk hamamı. Bes yıldızlı otellerin spa'larındaki hamamlara da göz atabilirsiniz. Ama daha geleneksel bir hamam deneyimi yasamak için Cagaloglu Hamamı ya da Hürrem Sultan Hamamı'na gidebilirsiniz. , lokma, dondurma.... Prens Adaları'nda... Bahar ayı adaları kesfe çıkmanın en güzel zamanı... Burgazada'daki Kalpazankaya'da gün batımında balık keyfi yapabilirsiniz. Ya da Prens Adalaraı'nın en büyügü Büyükada'yı kesfedebilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika alternatifleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN