Camları Filmli Araçlara Ceza Yağdı

Giriş Tarihi: 23.3.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 16:26
Camları Filmli Araçlara Ceza Yağdı
İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, camları filmle kaplı araçlara yönelik denetimlerde bulundu.
Denetimler sırasında polis ekipleri; camları film kaplı olan, yüksek ses çıkartan egzozları bulunan ve trafiği tehlikeye düşüren otomobilleri tek tek durdurup inceledi. Polis denetimler sırasında kurallara uymayan sürücülere ceza kesti.
Denetimler sırasında açıklama yapan Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Nadir Telli, “Trafik güvenliğinin sağlanmasında en önemli unsurlardan birisinin, araç kullanırken, yol ve çevreyi görmek, diğer yol kullanıcıları tarafından da görülüyor olmaktır. Bu bakımdan karayolunun, çevrenin ve çevredeki canlı ve cansız varlıkların yol kullanıcıları tarafından net olarak görülmesi, seyahatin sorunsuz olarak sürdürülmesi ve trafik kazalarının önlenmesi için hayati önem arz etmektedir” dedi.
Yapılan denetimlerde araçlarının camları filmle kaplı olması nedeniyle 189 TL ceza kesilen sürücüler, zaman zaman trafik ekiplerine tepki gösterdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Camları Filmli Araçlara Ceza Yağdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN