Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Güven Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 26.3.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Başkan Güven Muhtarlarla Bir Araya Geldi
’ın Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
Başkan Güven ayrım yapmadan her mahalleye eşit hizmet götürme gayreti içinde olduklarını belirtti. Afşin Belediyesi’nin 10 aylık süreç içerisinde yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında detaylı bilgiler veren Güven, “Biliyorsunuz büyükşehir olmamızla beraber hizmet götürmemiz gereken alan 23 kat arttı. Her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım yapmadan götürüyoruz. Amacımız her mahallesiyle yaşanılabilir daha güzel bir Afşin oluşturmak” dedi.
Belediye olarak halkımızın huzur ve refah seviyesini yükseltmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten Başkan Güven, şöyle devam etti:
“Türkiye´de istikrar ve güvenin artık önemli öğeler olduğunu toplumun her kesimi biliyor. Bu sebepten dolayı her kesim yaptığımız hizmetleri destekliyor. Biz halkımızın boynunu öne eğecek ne bir ihmalimiz ne de bir yanlışımız olmuştur. Halkımıza verdiğimiz sözleri hep tuttuk, bundan sonra da tutacağız” dedi.
Muhtarlara sosyal taraf olarak değil her zaman sosyal ortak anlayışı ile baktıklarını belirten Başkan Güven,“Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. Sorunları, istekleri en iyi bilen onlardır. Belediye olarak muhtarlarımıza elimizden gelen desteği sağılıyoruz ” ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Güven Muhtarlarla Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN