Piazza’da “Güçlü Kadınlar” Ve “Cesur Erkekler” Yarıştı

Giriş Tarihi: 28.4.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 12:07
Piazza’da “Güçlü Kadınlar” Ve “Cesur Erkekler” Yarıştı
Piazza’da Koçtaş sponsorluğunda düzenlenen “Güçlü Kadınlar, Cesur Erkekler” yarışmasında heyecan fırtınası esti.
Açıldığı günden bu yana hesaplı ve kaliteli alışveriş imkanlarının yanı sıra çeşitli kültürel, sanatsal, sportif etkinlikleriyle de bölge halkının çekim merkezi olan Kahramanmaraş Piazza AVM, yine unutulmayacak bir yarışmaya imza attı. Koçtaş sponsorluğundaki “Güçlü Kadınlar, Cesur Erkekler” yarışması, hem katılımcılara hem de onları izleyenlere eğlenceli ve heyecanlı dakikalar yaşattı. “Benim kocam çok cesur” ya da “Benim karım çok güçlü” diyenler, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde cesaret ve güçlerini yarıştırdı.
Eğlenceli yarışmada, beyaz suntadan yapılmış hedef tahtasının önüne matkapla geçen kadınlar, suntanın arkasına yerleştirilen pullara isabet etmeye çalıştılar. Kadınlar tüm güçlerini kullanırken, erkekler de sunta tabelanın arkasında onlara komut vererek, pullara isabet etmelerine yardımcı olmaya çalıştılar. AVM ziyaretçisi çiftler, ilginç yarışmayı kazanabilmek için kıyasıya yarıştılar.
Yarışma sonunda tüm katılımcılara 50 TL’lik Koçtaş hediye çekinin yanı sıra, ilk üçe girenlere elektronik ev gereçlerinden oluşan çeşitli hediyeler verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Piazza’da “Güçlü Kadınlar” Ve “Cesur Erkekler” Yarıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN