Cumhurbaşkanı Erdoğan Cuma Günü ’e Geliyor

Giriş Tarihi: 24.3.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 20:02
AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, düzenlediği basın toplantısında 27 Mart Cuma günü Karabük’e gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Karabük programını açıkladı.
Uluslararası İklim Değişikliği Konferansı’na da katılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karabük Belediyesi, Karabük Valiliği ziyaretlerinden sonra saat 14.00’da kent meydanında toplu açılışlar yapıp düzenlenen mitingde de Karabük halkına seslenecek.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Karabük’e gelmesi nedeniyle basın toplantısı düzenleyen AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Karabük ziyareti programını açıklayıp, Karabük halkını mitinge davet etti. Saylar, “Uluslararası İklim Değişikliği Konferansı yarın başlayacak. Konferansın son günü olan 27 Mart tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Karabük’e gelecek, kongrenin son gününe katılacak. Konferansa bakanımız ve uluslararası bakanlar katılacak. Cumhurbaşkanımız 27 Mart Cuma günü saat 11.00’de Karabük’te olacak. Karşılama programımızdan sonra Cumhurbaşkanımız Karabük Belediyesini ziyaret edecek. Karabük Belediyesini ziyareti sonrası Cuma Namazını kılacak. Cuma Namazı sonrası Karabük Valiliğini ziyaret edecek. Valilik sonrası saat 14.00’da kent meydanında toplu açılışlar yapacak ve Karabük halkına seslenecekler. Bu mitinge Karabük halkını davet ediyoruz. Cumhurbaşkanımız miting sonrası Uluslararası İklim Konferansı’nın yapıldığı yere geçecek. Konferans sonrası Cumhurbaşkanımız saat 18.00’da Karabük’teki sivil toplum örgütlerinin başkanları, protokol ve iş adamları ile yemekte bir araya gelecek. Bilindiği üzere Cumhurbaşkanımız Cumhurbaşkanı olduktan sonra Karabük’e ilk ziyareti. Karabük halkının Cumhurbaşkanımızı en güzel bir şekilde karşılayacağına inancımız tamdır. Cumhurbaşkanımızın Karabük’e gelmesi nedeniyle şehrimizin her tarafının vatandaşlarımız tarafından Türk bayrakları ile donatılmasını arzu ediyoruz” dedi.
"BU TEMAYÜLÜ CHP DE MHP DE YAPABİLİR"
Basın toplantısında sivil toplum örgütlerinin yöneticileri ile yapılan temayüle de değinen AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, böyle bir temayülü CHP’nin de, MHP’nin de yapabileceğini belirterek “Pazartesi günü sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticilerine yönelik AK Parti’den kimi AK Parti milletvekili adayı görmek istersiniz şeklinde bir temayül yaptık. Bu temayülü yapmamızın amacı katılımcı bir demokrasi anlayışını Karabük’te herkese verebilmek içindi. Bu temayül sivil toplum örgütlerinin Karabük’e hangi ismin milletvekili adayı olup daha iyi hizmet verebileceğini sormuş olduk. Bu temayülü bir siyasi kanala çekmek için değil sadece görüş almak amacı ile yaptık. Böyle bir temayülü CHP de yapabilir, MHP de yapabilir. Belirttiğim partiler de sivil toplum örgütlerinden kendi partisinden kimin milletvekili adayı olabileceğini onlar da sorabilirler. Katılımcı bir demokrasi görüşü ile böyle bir temayül yaptık. 403 kişi oy kullanmak için geldiler ben bu arkadaşlara teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cuma Günü Karabük’e Geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN