Kaymakam Görükmez'den akülü sandalye dağıtımı

'un Bulanık Kaymakamı Ferit Görükmez tarafından maddi durumu iyi olmayan engellilere akülü sandalye dağıtıldı.

Giriş Tarihi: 13.2.2013 11:53
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafında alınan akülü sandalyeler, Kaymakam Ferit Görükmez tarafından ilçede ikamet eden Halil Göçmez, Veysi Pıçak ve Mehmet Sevindir'e teslim edildi.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Kaymakam Görümez, "Engelli gencimizin bu durumda olduğunu öğrenince vakfımızca kendisine akülü tekerlekli sandalye hediye etmek istedik.

Engellilere sahip çıkmak ve onları topluma kazandırmak için çaba gösterilmek toplumsal bir görevdir. Engelli vatandaşlarımıza her zaman hoşgörü, sevgi ve anlayışla yaklaşmalıyız. Herkesin her an engelli duruma düşebileceğini ve çeşitli nedenlerle meydana gelen kazalarda birçok insanımızın engelli duruma geldiğini görüyoruz.

Bu gün onlar için uzatacağımız yardım eline yarın bizler de ihtiyaç duyabiliriz. Bugün teslim edilen tekerlekli sandalyelerle birlikte toplam 7 sandalye dağıttık. Şu anda bize müracaat edip de ihtiyacı karşılanmayan vatandaşımız yoktur. Engelli vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçlarını geçmişte olduğu gibi gelecekte de karşılamak bizim asli görevimizdir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaymakam Görükmez'den akülü sandalye dağıtımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN