Türkiye'nin en iyi haber sitesi

konulu fotoğraf sergisi

Giriş Tarihi: 25.2.2013 10:05

Bu yıl ilk kez yapılan konulu fotoğraf sergisi, Belediye Yanlızçam salonunda yapıldı.

Belediye Başkanı Faruk Köksoy, daha önce çekmiş olduğu fotoğraflar ve fotoğraflarından oluşan fotoğraf sergisini, Milletvekili Prof.Dr. Orhan Atalay, Ardahan Valisi Seyfettin Azizoğlu, Erzurum Atatürk Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılapları Enstitüsü Müdürü Prof.Dr.Sinever Esin Dayı, STK temsilcileri ve bazı vatandaşlar gezdi.

Fotoğraf sergisinde Ardahan'ın tarihi, doğal bitki örtüsü ve kültürel zenginlikleri tanıtılmaya çalışıldı. Sergide, Belediye Başkanı Köksoy, kendisinin daha önce çekmiş olduğu çiçek fotoğrafları ve manzara fotoğrafları ile Ardahan'ın ilçelerinde çekilen diğer fotoğraflar halkın beğenisine sunuldu.

Belediye Başkanı Faruk Köksoy, sergide fotoğraflar hakkında ziyaretçilere bilgi verdi. Başkan Köksoy, 'Amacımız Ardahan'ın tarihi kültürel ve doğal zenginliklerini göz önüne çıkarmak tanıtımını en iyi şekilde yapmaktır. Bu yıl birincisini düzenlediğimiz fotoğraf sergisi önümüzdeki yıllarda da devam edecektir' dedi.

Köksoy, belediyenin Yanlızçam salonunda açılan fotoğraf sergisi, görmeyenler için önümüzdeki üç gün daha halka açık olacağını da sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ardahan konulu fotoğraf sergisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN