Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atıksu arıtma tesisi çalışmaları devam ediyor

Giriş Tarihi: 15.11.2013 13:18

'in Adilcevaz Belediye Başkanlığı tarafından yapılan atıksu arıtma tesisinin çalışmaları hızla devam ediyor.

Adilcevaz Belediyesinin en büyük ve önemli hizmetlerinden biri olan arıtma tesisi yapım işi hızla devam ediyor. Kanalizasyon boru hattını yenileyen Adilcevaz Belediyesi, atıksu arıtma tesisini de 2014 yerel seçimlere yetiştirmeye çalışıyor. AK Parti İlçe Başkanı Hamdi Tutçu ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Adilcevaz Belediye Başkan Vekili Selim Eken, '2009 yılında yerel seçimlere girerken Başkanımız Adnan Göksoy ile birlikte projeleri hazırladık. Üzerinde en fazla durduğumuz konu arıtma tesisiydi.

Halkımıza o gün söz vermiştik, şimdi de sözümüzü yerine getiriyoruz. Arıtma tesisini en kısa sürede bitirip halkımızın hizmetine sunacağız. Hem Van Gölü'nün kirlenmesini önleyeceğiz hem de ilçemizin en önemli problemi olan arıtma tesisini kandırmış olacağız. Tesisimizi 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde açılışını yapmayı planlıyoruz' dedi.

AK Parti Adilcevaz İlçe Başkanı Hamdi Tutçu ise, gerek hükümet gerekse belediyenin önemli hizmetler yaptığını belirterek, '5 yıl içerisinde sadece hükümetimizin ilçemize yaptığı yatırımlar 40 milyon TL'yi geçmiştir. Belediyemizin yatırımları da ortadadır. İnşallah 2014 yılı seçimlerinde de AK Parti'yle yolumuza devam edip daha güzel hizmetler yapacağız' dedi
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atıksu arıtma tesisi çalışmaları devam ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN