Silopi'de engelli vatandaşlara yardım

Şırnak'ın Silopi ilçesinde, duyarlı bir işadamı tarafından bağışlanan 2 tekerlekli sandalye felçli ve engelli 2 kişiye teslim edildi.

Giriş Tarihi: 24.2.2014 16:03
Şırnaklı işadamı Metin Dündar, Şırnak Ticaret Sanayi Odası Başkanı Osman Geliş aracılığı ile Silopi Engelliler Yardımlaşma, Dayanışma ve Destekleme Derneği'ne 2 adet tekerlekli sandalye verdi. Dernek Başkanı Abdullah Süer teslim aldığı tekerlekli sandalyelerinin ilkini kendi imkanları ile 16 yaşındaki doğuştan engelli ve felçli olan Özlem Öğren'e teslim etti. Tekerlekli sandalyesine kavuşan Özlem Öğen'in mutluluğu yüzüne yansıdı. Dernek Başkanı Abdullah Süer daha sonra 78 yaşındaki felçli ve görme engelli Diri Alav'ın evini ziyaret etti. Başkan Süer, beraberinde getirdiği tekerlekli sandalyeyi Diri Alav'ın oğlu Fikret Alav'a teslim etti. Fikret Alav, 'Annem için derneğe başvuruda bulunmuştuk. Allah razı olsun bize tekerlekli sandalye getirdiler. Çok memnunuz. Yardımı yapan işadamı Metin Dündar ile aracı olan Şırnak TSO Başkanı Osman Geliş ve Engelli Derneği'ne teşekkür ediyorum.' dedi.

Silopi Engelliler Yardımlaşma, Dayanışma ve Destekleme Derneği Abdullah Süer, 'Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Geliş bizi aradı. 2 tekerlekli sandalye olduğunu söyledi. 'Yatalak hastanız varsa size verelim' dedi. Biz de Şırnak'a giderek kendisinden teslim aldık. Bu yardımı Şırnaklı işadamı Metin Dündar yaptı. Allah razı olsun kendisinden. Bize birkaç tane daha yardım yapacağını söyledi.' diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Silopi'de engelli vatandaşlara yardım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN