Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çorum altın döneme hazır

Çorum'da başkanlık için yeniden AK Parti'den aday olan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, "Pansuman tedbirlerle zaman kaybetmedik. Değişimin altyapısını hazırladık, yol haritamızı belirledik. Şimdi halkın desteğiyle yola devam edeceğiz" dedi

Giriş Tarihi: 27.3.2014
Çorum Belediye Baskanı Muzaffer Külcü, bir önceki yerel seçimde Çorum'a degisim sözü verdiklerini belirterek, "Sehirlerin yarısında öne geçebilmek için ciddi bir vizyon degisikligine gittik. Kısa vadeli plan yapmadık. Pansuman tedbirlerle zaman kaybetmedik. Degisimin altyapısını hazırladık, yol haritamızı belirledik. Bugün, Çorumlulara verdigimiz 'degisim' sözünü tutmanın mutlulugunu yasıyoruz" dedi. Belediyecilikte basarı kıstaslarından en önemli unsurun dogru projeye sahip olmak oldugunu belirten Çorum Belediye Baskanı Muzaffer Külcü, proje belediyeciligi yapabilmek için "ayagı yere basan" ve "Çorum'un gerçekten ihtiyacı olan" projeler belirlediklerini söyledi.

PROJE BELEDİYECİLİĞİ YAPTIK

Teknik personel sayısına son 5 yılda mimar, mühendis ve tekniker olarak ilave ettiklerini anlatan Külcü, "Belediyemizin proje üretme kabiliyetini kat be kat artırdık. Hemserilerimize dagıttıgımız proje kitapçıgındaki her sözümüzün takipçisi olduk. Yasal engel olusmayan veya uygulanması dogrudan belediyemize baglı olmayan baslıklar hariç bütün sözlerimizi fazlasıyla yerine getirdik" diye konustu. Belediye Baskanlıgı'nın ilk dönemini "Çorum için altın dönem" olarak degerlendiren Muzaffer Külcü, sözlerini söyle sürdürdü:

YENİ BİR ALTIN DÖNEM BAŞLAYACAK
"Ziya Pasa'nın 'Ayinesi istir kisinin lâfa bakılmaz' sözü dogrultusunda laf degil is ürettik. Çorum'un her mahallesine her sokagına ulasan ve süreklilik arz eden çalısmalarımız belediyecilikte hizmetin çıtasını yükseltti. Hizmette sagladıgımız yüksek performans, halkımızın belediyemize karsı teveccühünü artırdı ve bugünkü zirve noktasına tasıdı. Bütün projelerimizde Türkiye'nin 2023 vizyonuna uygun olarak gelisen bir Çorum öngörüyoruz." Projeleri ve ekibiyle 30 Mart'tan sonra "yeni bir altın dönemin" kapısını açacaklarını söyleyen Külcü, "Belediyede görevi devraldıgımızda arkamızda bir milletvekilligi deneyimimiz vardı. Bu deneyimin sagladıgı avantajları sonuna kadar kullandık. Bürokrasi içerisinde kaybolup gitmedik. Simdi ise hem milletvekilligi deneyimi hem de belediye baskanlıgı deneyimimizle çok daha donanımlı olarak göreve yeniden talibiz. Çorum'da nelerin yapılabilecegini gösterdik, 30 Mart'tan sonra da neler yapacagımızı hemserilerimiz iyi biliyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çorum altın döneme hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN